Polecamy

You can skip ad in

SKIP AD >

0

0:00

/

0:00

EMBED THIS PLAYER
COPY

DOWNLOAD STARTED!

Pisali do niej, żeby nie ćwiczyła z ciężarkami, bo wygląda "męsko". Jej odpowiedź...

Pisali do niej, żeby nie ćwiczyła z ciężarkami, bo wygląda "męsko". Jej odpowiedź...


height=169© kelseywells/Instagram.com

Kelsey nie rozumiała, czemu trening siłowy jest dla ludzi mało kobiecy i źle wygląda. W poście na Instagramie wyjaśniła, czemu nie dzieli czynności na kobiece i męskie.

Kelsey Wells to trenerka personalna prowadząca bloga o tematyce fitnessowej. Kelsey uwielbia treningi siłowe. Na swoim Instagramie często zamieszcza zdjęcia z siłowni. Ostatnio wiele osób zaczęło jej jednak zarzucać, że wygląda zbyt „męsko”, a „podnoszenie ciężarów jest mało kobiece”.


Bądź sobą!

Kelsey irytowały podobne komentarze. Pomyślała, że prawdopodobnie wiele kobiet wykonujących trening siłowy również się z nimi spotyka. Trenerka postanowiła napisać na Instagramie post, w którym ustosunkowała się do negatywnych głosów dotyczących kobiet ćwiczących z obciążeniem:


Mam coś do powiedzenia [...] wszystkim tym kobietom, którym wmawiano, że powinny robić coś inaczej, żeby być pięknymi czy kobiecymi. Jedyną rzeczą, jaką kobieta musi zrobić, żeby być piękna i kobieca, to... być sobą.

Comments along the lines of youre looking manly or careful you dont want to be bulky or weightlifting isnt feminine never cease to amaze me.??‍♀️? I choose not to respond to negativity, but I do have something to say about this and I want to say it loud and clear. NOT in response to those who have left negative messages and comments, but instead to ALL MY FELLOW WOMEN who have ever received a similar comment or been told they need to do/be something different to be beautiful or feminine. THE ONLY THING A WOMAN NEEDS TO DO TO BE BEAUTIFUL AND FEMININE IS TO BE HERSELF. We empower ourselves when we are living our truth and doing what we are PASSIONATE about with our WHOLE HEARTS. I was always a girly girl growing up and I love getting dressed up on occasion. What has surprised me though is finding I feel most beautiful when Im gross and sweaty in the gym when Im pushing myself in my training, and even more so as Im wrestling on the floor with my son or any time Im looking into that little face and teaching him about his world. . There is 100% beauty and femininity in lifting weights. Just as there is in dancing. There is beauty in MOTHERHOOD. There is beauty in marriage. There is beauty in being a homemaker. There is beauty in being single. There is beauty in pursuing a career. There is beauty in education, in learning both inside and outside of school. There is beauty in public speaking. There is beauty in private, sincere conversation. There is beauty in writing and cooking and cleaning and singing and playing sports and playing instruments and anything and everything else you might enjoy, because simply there is SO MUCH BEAUTY in YOU, you just need to choose to see it. And it has nothing to do with what you look like. So free yourself of the opinions of others and the beauty standards of society. Pay attention to the moments in life you FEEL beautiful. What are you doing? DO MORE OF THAT. ? . kelseywells.com/app

Ein Beitrag geteilt von KELSEY WELLS (@kelseywells) am

Atrakcyjna = szczęśliwa

Kelsey zdradziła, że dla niej kobiecość nie musi oznaczać idealnego makijażu czy eleganckiego stroju:


Zawsze byłam „dziewczyńska” i uwielbiałam się stroić. Zaskoczyło mnie jednak odkrycie, że najpiękniejsza czuję się spocona na siłowni, kiedy przekraczam swoje granice podczas treningu, a jeszcze bardziej kiedy bawię się z synem w zapasy na dywanie. Podnoszenie ciężarów jest w stu procentach piękne i kobiece. Tak samo jak taniec. Jest piękno w macierzyństwie. Jest i w małżeństwie. Jest piękno w byciu singlem. W robieniu kariery. W gotowaniu i sprzątaniu [...] i we wszystkim, co sprawia ci radość, bo po prostu w tobie jest tak wiele piękna. I nie ma ono nic wspólnego z tym, jak wyglądasz. Zwracaj uwagę na te chwile w życiu, w których CZUJESZ się piękna.

You know its been a successful leg session when you LITERALLY cant finish the last two reps of your last set.??? In other news, Anderson just squirted copious amounts of maple syrup into the pot of chili I was making for dinner tonight.?He said he just wanted to help hahaha. @rpwells were getting takeout ??. HAVE A GOOD DAY BABES!!! www.kelseywells.com/app

Ein Beitrag geteilt von KELSEY WELLS (@kelseywells) am

Post trenerki polubiło prawie 25 tysięcy osób. Kobiety pisały, że zgadzają się z wpisem Kelsey i dziękowały za niego:

- Myślę, że wyglądasz niesamowicie nie tylko dlatego, że o siebie dbasz, lecz przede wszystkim dlatego, że jesteś szczęśliwa! A to jest atrakcyjne dla każdego!

- Dziękuję ci za pozytywny i inspirujący przekaz!


Zainteresowany artykułem? Kliknij i przeczytaj całość
Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn
 
Responses (0)
No response for this article yet.

Polecane