Polecamy

You can skip ad in

SKIP AD >

0

0:00

/

0:00

EMBED THIS PLAYER
COPY

DOWNLOAD STARTED!

Prosecco, turkusowe włosy i kolorowy tort. Zdjęcia z urodzin 98-latki hitem internetu

Prosecco, turkusowe włosy i kolorowy tort. Zdjęcia z urodzin 98-latki hitem internetu


Gladys© /Cara Lynn Photography Gladys Weikle

Niezwykła sesja fotograficzna z okazji 98. urodzin Gladys Weikle w ciągu zaledwie kilkunastu godzin stała się hitem internetu.

ZOBACZ ZDJĘCIA

Do 100 brakuje jej tylko dwóch lat, jednak GladysWeikle nadal wie, jak świętować urodziny. Z okazji ukończenia 98 roku życia, Gladys wraz ze swoją wnuczką Shannon urządziły niesamowite przyjęcie. – Chciałam zorganizować dla niej coś wyjątkowego. W końcu nie co dzieńkończy się 98 lat oceniła – tłumaczyła Shannon. W rozmowie z portalem BuzzFeed kobieta przyznała, że zainspirowali ją znajomi, którzy z okazji urodzin dzieci zawsze robią specjalne sesje fotograficzne oraz przygotowują okolicznościowy tort. – Pomyślałam, że to jest właśnie to. W młodości babcia uwielbiała się przebierać, uznałam, że ta sesja to będzie dla niej idealny prezent. Poprosiłam o pomoc moją przyjaciółkę Carę Lynn, która jest fotografem – tłumaczyła wnuczka Gladys.

98-latka nie kryła zaskoczenia pomysłem Shannon. – Kto chciałby oglądać starą kobietę i jej zdjęcia? – zastanawiała się. Gladys była również sceptyczna w kwestii ufarbowania swoich włosów na turkusowo. W końcu jednak dała się przekonać. – Zapewniłam ją, że sesja będzie piękna, a ona na pewno będzie się dobrze bawić. Po zakończeniu zdjęć po prostu świętowałyśmy – wyjaśniła Shannon.

Cara Lynnudostępniając efekty sesji zdjęciowej nie spodziewała się, że zdjęcia w ciągu kilkunastu godzin staną się hitem internetu. „Gladys jest zabawna i pełna życia”, „chciałabym być taka w jej wieku”, „piękna i inspirująca” – to tylko niektóre komentarze, jakie pojawiły się pod zdjęciami z urodzinowej sesji.. Sama Gladys nie kryła zdziwienia nagłą popularnością. –Naprawdę trudno mi zrozumieć, dlaczego ktoś tak się ekscytuje starą damą, która po prostu dobrze bawiła się z wnuczką – powiedziała. Wielu internautów podkreśliło, że w przyszłości będą chcieli zorganizować podobne sesje dla swoich babć.

Zainteresowany artykułem? Kliknij i przeczytaj całość
Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn
 
Responses (0)
No response for this article yet.

Polecane