Polecamy

You can skip ad in

SKIP AD >

0

0:00

/

0:00

EMBED THIS PLAYER
COPY

DOWNLOAD STARTED!

Patryk Vega: „Botoks” będzie moim najważniejszym filmem

Patryk Vega: „Botoks” będzie moim najważniejszym filmem


Reżyser© Nowa TV Reżyser Patryk Vega

– To jest tak, że naprawdę któregoś dnia po prostu spływa mi temat, nie potrafię tego wytłumaczyć. Wiem tylko, że powinienem iść tą drogą. Czuję w tym coś i zaczynam to penetrować – powiedział w Nowa TV reżyser Patryk Vega. – Mam poczucie, że ten film łącząc rozrywkę, jednocześnie będzie moim najważniejszym filmem w życiu – dodał gość Sławomira Jastrzębowskiego, który opowiedział m. in. o swoim najnowszym filmie „Botoks”. Reżyser zdradził, że odkryje nieznaną ludziom prawdę z którą służba zdrowia będzie musiała się zmierzyć.

– Myślę, że o tym co jest w tym filmie nikt wcześniej nie słyszał. Ja przynajmniej nigdy tego nie słyszałem - dopóki nie zacząłem tego dokumentować z lekarzami – powiedział w programie „Więc jak?” Patryk Vega.

– Ten film opowiada o rzeczywistości, która dzieje się tu i teraz. To nie jest spreparowana rzeczywistość, tylko odbicie tego, co się aktualnie dzieje w tym kraju – dodał reżyser.

Gość Sławomira Jastrzębowskiego przyznał, że jest katolikiem i chce rozszerzać światło w świecie ogarniętym ciemnością.

– Mam nadzieję, że po zobaczeniu tego filmu zmieni się to, co jest tam pokazane. Że ludzie, którzy są u władzy wymuszą na lekarzach konkretne zmiany – mówił Patryk Vega

Najnowszy film Patryka Vegi trafi do kin 29 września.

Zainteresowany artykułem? Kliknij i przeczytaj całość
Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn
 
Responses (0)
No response for this article yet.

Polecane