Polecamy

You can skip ad in

SKIP AD >

0

0:00

/

0:00

EMBED THIS PLAYER
COPY

DOWNLOAD STARTED!

Trzaskowski: Jako prezydent Warszawy dałbym patronat Paradzie Równości

Trzaskowski: Jako prezydent Warszawy dałbym patronat Paradzie Równości


Parada© Newspix.pl / Aleksander Majdański Parada Równości

W wywiadzie dla tygodnika „Wprost” kandydat na prezydenta Warszawy z ramienia Platformy Obywatelskiej Rafał Trzaskowski mówi o tym, że jako prezydent stolicy dałby Patronat Paradzie Równości.

– Jeśli zostanę prezydentem Warszawy, nie tylko udzielę patronatu Paradzie Równości, ale sam w niej pójdę – deklaruje Rafał Trzaskowski w rozmowie z „Wprost”. Kandydat PO na prezydenta Warszawy podkreśla, że sam już chodzi w pardzie od dwóch lat. – Zwłaszcza teraz, gdy PiS depcze wolności, miejsce opozycji jest przy wszystkich mniejszościach – mówi.

Trzaskowski dodaje również, że chce się też uwiarygodnić w oczach ruchów miejskich. – Bardzo wiele ich obserwacji i pomysłów jest mi bliskich. Widzę w nich ważnego partnera. Ruchy miejskie są dla mnie niezwykle cennym partnerem – podkreśla.

Obecna prezydent stolicy Hanna Gronkiewicz-Waltz od wielu lat nie udziela patronatu Paradzie Równości. W odpowiedzi na zaproszenie do objęcia honorowym patronatem Parady Równości 2017 prezydent Warszawy Hanna Gronkiewicz-Waltz dziękuje za propozycję i stwierdza, że „patronat ten nie został udzielony”.

Zainteresowany artykułem? Kliknij i przeczytaj całość
Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn
 
Responses (0)
No response for this article yet.

Polecane