Polecamy

You can skip ad in

SKIP AD >

0

0:00

/

0:00

EMBED THIS PLAYER
COPY

DOWNLOAD STARTED!

Policja szuka kierowcy mercedesa. Potrącił pieszego na pasach i odjechał

Policja szuka kierowcy mercedesa. Potrącił pieszego na pasach i odjechał


Zdjęcie© Tama66 / pixabay.com Zdjęcie poglądowe

Policjanci poszukują kierowcy mercedesa, który potrącił pieszego i uciekł z miejsca zdarzenia. Do wypadku doszło w poniedziałek, 25 września, o godzinie 13.15 w Grojcu na ulicy Beskidzkiej, w pobliżu skrzyżowania z ulicą Marii Radziwiłł.

Kierowca mercedesa na przejściu dla pieszych potrącił  71-letniego mieszkańca Oświęcimia, a następnie uciekł. Pieszy z obrażeniami ciała został przewieziony do szpitala. Pozostał tam na leczeniu.

Na miejscu zdarzenia policjanci przeprowadzili oględziny. Zabezpieczyli ślady - m.in. rozbite szkło z przedniego reflektora mercedesa. W tym samym czasie na terenie powiatu prowadzono intensywne poszukiwania kierowcy. Komunikaty o poszukiwaniach zostały rozesłane do innych jednostek policji. 

 

Funkcjonariusze w dalszym ciągu poszukują kierowcy oraz jego pojazdu. Sprawca poruszał się samochodem marki mercedes (model E300 kombi, tzw. okularnik), koloru czarnego lub w innym ciemnym odcieniu. Samochód ma uszkodzenie przedniej maski oraz jednego z reflektorów.  

Policja prosi o kontakt osoby, które posiadają informacje mogące pomóc w ustaleniu sprawcy lub odnalezieniu jego samochodu. Z oświęcimską komendą można kontaktować się pod numerem 33 847 52 80.

Zobacz też:

>>> Uwaga, to nie cukierki! Małopolscy policjanci apelują do rodziców [ZDJĘCIA]

>>> 9-latka pod wpływem środków psychoaktywnych trafiła do szpitala. Możliwe, że dostała narkotyk w cukierku 

Zainteresowany artykułem? Kliknij i przeczytaj całość
Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn
 
Responses (0)
No response for this article yet.

Polecane