Polecamy

You can skip ad in

SKIP AD >

0

0:00

/

0:00

EMBED THIS PLAYER
COPY

DOWNLOAD STARTED!

"Uciekł" ze ślubnej sesji zdjęciowej i zostawił żonę samą. Zrobił to, żeby ratować życie dziecka

"Uciekł" ze ślubnej sesji zdjęciowej i zostawił żonę samą. Zrobił to, żeby ratować życie dziecka


height=169© Fot. facebook.com/hattphotography/

Podczas ślubnej sesji zdjęciowej pan młody zauważył topiącego się chłopca. Bez chwili namysłu wskoczył do wody, żeby ocalić dziecko. Moment, w którym mężczyzna pomaga chłopcu, uwiecznił fotograf ślubny.

Był słoneczny dzień, kiedy na moście w parku Victorii w Kitchener, w Kanadzie świeżo upieczona para młoda, Brittany i Clayton Cookowie, pozowali do ślubnej sesji zdjęciowej. Wydawało się, że nic nie może zmącić ich spokoju i zakłócić romantycznej sesji na moście.

Nagle Clayton, ubrany w ślubny garnitur, białą koszulę i z czerwoną różą w butonierce, zerwał się jak szalony i wskoczył do jeziorka. Wszystko działo się bardzo szybko. To, co się stało potem, uchwycił aparat fotografa.

W jeziorku obok mostu topił się mały chłopiec. Dziecko machało rączkami i walczyło, jak mogło, żeby utrzymać się na powierzchni. Daremnie. Clayton widząc, co się dzieje, tak jak stał, ruszył na ratunek dziecku. Podpłynął do chłopca i wyciągnął go na brzeg. Dzięki błyskawicznej reakcji Claytona wszystko skończyło się dobrze. Fotograf Darren Hatt na Faebooku wspomina:


Usłyszałem krzyk, a Clayton już był w wodzie i po chwili pomagał chłopcu wydostać się na ląd. Jego sprawna reakcja uratowała dziecku życie.


Fotografowi udało się uchwycić moment, w którym Clayton ratuje chłopca i pomaga mu wyjść z wody. Zdjęcie na Facebooku uwieczniające bohaterski czyn Claytona poruszyło internautów. Zareagowało na nie ponad 7 tys. osób, które w ponad 500 komentarzach zgodnie okrzyknęły pana młodego bohaterem.


Zainteresowany artykułem? Kliknij i przeczytaj całość
Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn
 
Responses (0)
No response for this article yet.

Polecane