Polecamy

You can skip ad in

SKIP AD >

0

0:00

/

0:00

EMBED THIS PLAYER
COPY

DOWNLOAD STARTED!

W ofercie mają ponad 400 różnych wariantów

W ofercie mają ponad 400 różnych wariantów


height=146© Dostarczane przez Autocentrum.plGama dostawczaków Opla składa się z trzech modeli - Combo, Vivaro i Movano - i można nią zaspokoić praktycznie każdą potrzebę związaną z prowadzoną działalnością gospodarczą. Jeśli jednak nie znajdziemy interesującej nas oferty w ponad 400 dostępnych wariantach, zawsze można skorzystać z opcji indywidualnej zabudowy.

Ładowność od 800 do ponad 2000 kilogramów i przestrzeń ładunkowa o kubaturze od 3,4 m3 do 22 m3. Te dwa parametry najlepiej chyba oddają rozpiętość możliwości, jakie oferują dostawcze modele Opla. Łącznie w ofercie niemieckiej marki znajdziemy aż ponad 400 fabrycznych wariantów użytkowych modeli. To jednak nie wszystko. W ramach programu Conversions2Go dostępnych jest wiele możliwości konwersji opartych na wspomnianych modelach Opla (chłodnie, pojazdy uprzywilejowane, specjalistyczne). Ponadto Opel współpracuje z wieloma renomowanymi producentami zabudów, którzy realizują indywidualne zamówienia.

W ramach oferty niemieckiej marki można wybrać jedną z trzech form zakupu pojazdu dostawczego. Zabudowy fabryczne oferują takie warianty jak wywrotki, nadwozia ze skrzynią ładunkową, minibusy, furgony z funkcją przewozu osób i zabudowy kontenerowe. A wszystko dostępne w salonach Opla.

W ramach zabudowy Conversions2Go Opel dostarcza pojazd do certyfikowanej firmy partnerskiej. Oferta konwersji i montażu obejmuje takie opcje jak specjalistyczne wyposażenie Sortimo lub system regałów Bott do furgonu Vivaro.

Certyfikowane zabudowy lokalne: Starając się zaspokoić większe potrzeby indywidualizacji oraz wszystkie wymagania klienta, Opel współpracuje także z innymi partnerami w zakresie zabudowy nadwozi. W takich przypadkach klient kontaktuje się bezpośrednio zarówno z dealerem, jak i producentem zabudowy w celu precyzyjnego określenia zakresu prac.

Jeszcze dwa lata temu w dziewięciu krajach Europy dostępnych było około 160 certyfikowanych przez Opla rozwiązań w zakresie zabudowy — dziś klienci w 27 krajach mogą wybierać spośród ponad 800 specjalistycznych konwersji. A to jeszcze nie koniec. Różnorodność specjalistycznych zabudów oraz sieć partnerów nieustannie się powiększaj

Zainteresowany artykułem? Kliknij i przeczytaj całość
Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn
 
Responses (0)
No response for this article yet.

Polecane