Polecamy

You can skip ad in

SKIP AD >

0

0:00

/

0:00

EMBED THIS PLAYER
COPY

DOWNLOAD STARTED!

Policjanci z Wawra uratowali 71-latkę

Policjanci z Wawra uratowali 71-latkę

Policjanci z Wawra uratowali 71-latkę
Data publikacji 19.09.2017

Policjanci z komisariatu w Wawrze uratowali 71-letnią kobietę, która ugrzęzła w podmokłym, bagnistym terenie. Funkcjonariusze od pierwszych minut po przyjęciu zgłoszenia z pełnym zaangażowaniem poszukiwali miejsca, gdzie znajduje się zagrożona 71-latka. Niezbędne okazało się użycie śmigłowca, który zlokalizował kobietę, a zaraz po tym całą i zdrową wyciągnął z mokradeł.

Policjanci z Wawra otrzymali zgłoszenie dotyczące zagrożenia życia i zdrowia 71-letniej mieszkanki dzielnicy. Kobieta sama zatelefonowała pod numer alarmowy, ponieważ ugrzęzła na podmokłym, zarośniętym terenie. Z relacji zawiadamiającej wynikało, że nie jest w stanie wydostać się z bagna, do którego wpadła. Niestety nie potrafiła też wskazać swojego dokładnego położenia. Opisywała funkcjonariuszom jedynie charakterystyczne fragmenty krajobrazu, które wokół dostrzegała.

Policjanci natychmiast przystąpili do poszukiwań, przez cały czas utrzymując kontakt telefoniczny z zagrożoną. Bardzo szybko okazało się, że piesze działania nie przyniosą oczekiwanych skutków, ponieważ teren nie tylko był rozległy, ale przede wszystkim bardzo grząski. Funkcjonariusze wykorzystali do poszukiwań śmigłowiec. To z jego pokładu 71-latka została zlokalizowana i chwilę potem wciągnięta na pokład. Była cała i zdrowa.

(KSP / mw)

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn
 
Responses (0)
No response for this article yet.

Polecane