Polecamy

You can skip ad in

SKIP AD >

0

0:00

/

0:00

EMBED THIS PLAYER
COPY

DOWNLOAD STARTED!

Leo – nowy czworonożny funkcjonariusz w radzyńskiej komendzie

Leo – nowy czworonożny funkcjonariusz w radzyńskiej komendzie

Lublin Data publikacji 18.09.2017

W Komendzie Powiatowej Policji w Radzyniu Podlaskim pojawił się nowy funkcjonariusz. Jest nim pies, którego służbowe imię brzmi Leo. Razem ze swoim przewodnikiem sierż. sztab. Pawłem Palicą ukończyli 5-miesięczny kurs w Zakładzie Kynologii Policyjnej w Sułkowicach. Leo jest specjalistą od patrolowania i tropienia, został wyszkolony do działań służbowych bez kagańca.

Leo od niedawna jest „funkcjonariuszem” radzyńskiej komendy i pełni służby patrolowo-interwencyjne. Ma 16 miesięcy i jest owczarkiem niemieckim maści czarnej. Ze swoim przewodnikiem sierż. sztab. Pawłem Palicą szkolił się w Zakładzie Kynologii Policyjnej w Sułkowicach. Leo przygotowywany był do działań patrolowo-tropiących. Jest to czworonożny funkcjonariusz Policji przeszkolony do działań służbowych bez kagańca. Podczas kursu przewodnik ze swoim czworonożnym przyjacielem uczyli się także współpracy i zaufania.

Pies służbowy został zakupiony ze środków przekazanych przez samorządy z terenu powiatu radzyńskiego.

(KWP w Lublinie / mg)

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn
 
Responses (0)
No response for this article yet.

Polecane