Polecamy

You can skip ad in

SKIP AD >

0

0:00

/

0:00

EMBED THIS PLAYER
COPY

DOWNLOAD STARTED!

PŚ w skokach - Słoweńcy w Wiśle bez Domena Prevca

PŚ w skokach - Słoweńcy w Wiśle bez Domena Prevca


epa05871545© ANTONIO BAT Ski Jumping World Cup in PlanicaDomena Prevca, który był odkryciem poprzedniego sezonu, zabraknie w zawodach w Wiśle rozpoczynających nową edycję Pucharu Świata w skokach narciarskich - poinformowała słoweńska federacja. W kadrze jest za to debiutant Timi Zajc.

Oprócz 17-letniego Zajca, mistrza Słowenii na igelicie, trener Goran Janus zabierze do Polski triumfatora PŚ w sezonie 2015/16 Petera Prevca, Roberta Kranjca, Jurija Tepesa, Anze Semenica, Anze Laniska oraz Tilena Bartola.

Według austriackiej agencji prasowej APA, brak w składzie Domena Prevca wynika ze słabej formy 18-letniego zawodnika, który w poprzednim cyklu PŚ wygrał cztery konkursy i zajął szóstą pozycję w klasyfikacji generalnej. Błyszczał jednak głównie w pierwszej części sezonu.

W piątek w Wiśle na skoczni im. Adama Małysza odbędą się kwalifikacje do niedzielnego konkursu indywidualnego, a w sobotę zmagania drużynowe.(PAP)

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn
 
Responses (0)
No response for this article yet.

Polecane