Polecamy

You can skip ad in

SKIP AD >

0

0:00

/

0:00

EMBED THIS PLAYER
COPY

DOWNLOAD STARTED!

Pyszne.pl i TripAdvisor: przeglądaj restauracje i od od razu zamów

Pyszne.pl i TripAdvisor: przeglądaj restauracje i od od razu zamów


Serwis turystyczny TripAdvisor połączył siły z usługą do zamawiania jedzenia online Pyszne.pl. Od dziś, przeglądając oceny restauracji można od razu złożyć zamówienie.

Współpraca TripAdvisora z grupą Takeaway.com, właścicielem marki Pyszne.pl, obejmuje integrację bazy 30 tysięcy restauracji z ich stronami na portalu turystycznym. Informacje o tym zobaczymy zarówno w przeglądarce, jak i w aplikacjach mobilnych.

image© Dostarczane przez Dobreprogramy sp. z o. o. image

Na razie po wciśnięciu przycisku „Zamów Online”, który pokaże się na stronie restauracji, zostaniemy przekierowani na stronę Pyszne.pl, gdzie można złożyć zamówienie. W przyszłości zapewne zostanie to rozwiązane wygodniej, na przykład uruchamianiem odpowiedniej aplikacji, jeśli będzie obecna na urządzeniu.

W obecnym kształcie ta integracja nie może konkurować z takimi usługami jak UberEATS ze względu na kiepską użyteczność. Jednak z czasem mogą go pokonać, zwłaszcza że tandem TripAdvisor-Pyszne.pl ma o wiele większą bazę lokali i ugruntowaną pozycję marki na polskim rynku.

Zainteresowany artykułem? Kliknij i przeczytaj całość
Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn
 
Responses (0)
No response for this article yet.

Polecane