"Dzicy" lokatorzy nie unikną kary? Zdemolowali niezamieszkały lokal - Newsa.pl

"Dzicy" lokatorzy nie unikną kary? Zdemolowali niezamieszkały lokal

"Dzicy" lokatorzy nie unikną kary? Zdemolowali niezamieszkały lokal
Policjanci z Włocławka zatrzymali czterech mężczyzn, którzy bezprawnie weszli do niezamieszkałego lokalu i spowodowali w nim zniszczenia. Wszyscy usłyszeli już zarzuty, za które grozi im kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Włocławscy policjanci zostali powiadomieni o tym, że w jednym z niezamieszkałych lokali w centrum miasta bezprawnie przebywa kilka osób. Ze zgłoszenia wynikało również, że „dzicy” lokatorzy spowodowali tam różnego rodzaju zniszczenia.

- Gdy mundurowi dotarli na miejsce, zastali w mieszkaniu czterech mężczyzn w wieku od 31 do 47 lat. Wszyscy byli nietrzeźwi, a najbardziej 35-latek, u którego alkomat wykazał blisko 4 promile

- tłumaczy nadkom. Joanna Seligowska-Ostatek.

Policjanci ustalili, że mężczyźni przebywali w tym lokalu przez kilkanaście dni i w tym czasie go zdemolowali, między innymi rozbijając ściany. Cała czwórka została zatrzymana i trafiła do komendy. Następnego dnia, po wytrzeźwieniu, mężczyźni usłyszeli zarzuty. Za bezprawne wdarcie się do lokalu i spowodowanie w nim uszkodzeń, podejrzanym grozi teraz kara do 5 lat pozbawienia wolności.

» Kliknij i zobacz komentarze pod artykułem lub skomentuj na niezalezna.pl

Dowiedz się więcej

What's Your Reaction?

like
0
dislike
0
love
0
funny
0
angry
0
sad
0
wow
0