Artykuły

This is some blog description about this site

Jarosław Grabowski obiera kurs na iTaxi i obejmuje stanowisko CEO firmy - Firma - Newseria Biznes

Jarosław Grabowski obiera kurs na iTaxi i obejmuje stanowisko CEO firmy - Firma - Newseria Biznes

Jarosław Grabowski z początkiem kwietnia 2018 roku objął stanowisko prezesa zarządzającego w iTaxi. W przeszłości był m.in. dyrektorem Onetu, gdzie odpowiadał za strategię rozwoju portalu oraz pozostałych marek Grupy na różnych platformach technologicznych; wiceprezesem Wirtualnej Polski odpowiedzialnym za produkt mediowy i szefem dystrybucji cyfrowej w Techland, wiodącej na rynku polskim firmy zajmującej się grami komputerowymi. Dotychczasowy CEO Lech Kaniuk przechodzi do Rady Nadzorczej oraz pozostaje udziałowcem.

Lech Kaniuk zakończył swoją misję i zadania na stanowisku prezesa zarządzającego w iTaxi z początkiem kwietnia. W tym czasie firma przeszła bardzo znaczącą transformację stając się bardziej dojrzałą i efektywną. Dzięki wdrożonej strategii podniosła jakość oferowanych usług i osiągnęła ponad 70% wzrost liczby kursów. Jarosław Grabowski ze swoją wiedzą i doświadczeniem będzie kontynuował pracę poprzednika na rzecz jeszcze szybszego rozwoju iTaxi, z naciskiem na sektor usług B2B.

Bardzo się cieszę z nowego wyzwania, którym jest zarządzanie firmą iTaxi, aplikacją numer 1 do zamawiania przejazdów taksówkarskich na terenie kraju
– zaznacza Jarosław Grabowski, nowy CEO iTaxi. –
Będę mógł wykorzystać swoje managerskie doświadczenie wyniesione z zarządzania dużymi spółkami. Prywatnie fascynują mnie nowe technologie, a w szczególności formy komunikacji, e-commerce i rozrywki oraz ich wpływ na zmiany w strukturze społeczeństw i codzienne życie ludzi. Niewątpliwie objęcie stanowiska prezesa zarządzającego iTaxi pozwoli mi obserwować i zarządzać tymi procesami w kategorii innowacji i trendów na rynku taksówkarskim oraz rozwiązań transportowych dla biznesu.

Jarosław Grabowski wnosi do organizacji duże i różnorodne doświadczenie, od uruchamiania startupów po zarządzanie licznymi zespołami, które jest niezbędne w procesie dynamicznego wzrostu organizacji.

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Masz już konto? Zaloguj się tu
Gość
poniedziałek, 21, maj 2018
Jeśli chcesz się zarejestrować, prosimy wypełnić następujące pola: nazwa użytkownika i imię i nazwisko.