Pałacowa 2 w Dąbrówce ukończona - Nieruchomości

Warning: mysqli_fetch_array() expects parameter 1 to be mysqli_result, bool given in /var/www/vhosts/newsa.pl/httpdocs/index.php on line 175
 

Pałacowa 2 w Dąbrówce ukończona - Nieruchomości

Ulica Pałacowa w Dąbrówce pod Poznaniem wzbogaciła się o kameralny budynek wielorodzinny. W ramach prowadzonego przez Inwestycje Hryniewicz.pl projektu powstało 12 mieszkań z ogródkami, przestronnymi tarasami lub balkonami o ciekawej i funkcjonalnej aranżacji. Prace porządkowe i nasadzenia wokół budynku zostały już ukończone.

Przyszli właściciele klucze do własnych M mogą otrzymać w zasadzie od ręki. Jeśli wiec ktoś planuje zakup za gotówkę to transakcja może zamknąć się w przeciągu tygodnia, bo inwestycja przy Pałacowej 2 w Dąbrówce uzyskała już prawomocne pozwolenie na użytkowanie. Pierwsi mieszkańy budynku otrzymali klucze do swoich lokali  już w maju. To dobry znak dla osób, które poszukują nieruchomości z szybkim terminem realizacji. – W ofercie pozostało jeszcze osiem lokali. Są to dwupokojowe i trzypokojowe mieszkania, jak i większe, ponad 90-metrowe apartamenty z dużymi tarasami. Znajdą tutaj coś dla siebie single, pary, jak i większe rodziny. Lokale te są również interesujące z punktu widzenia inwestycyjnego – podkreśla Piotr Hryniewicz ze spółki Inwestycje Hryniewicz.pl. Przy znacznie niższej cenie zakupu nieruchomości w Dąbróce, cena najmu dorównuje Poznaniowi.

Projekt Pałacowa 2 objął powstanie 12 mieszkań, 4 garaży oraz kilkunastu miejsc postojowych. Metraże wahają się od 42 do 95 mkw. Do mieszkań znajdujących się na parterze przypisano ogródki, które dla komfortu użytkowania zostały ogrodzone drewnianymi parkanami. Lokale usytuowane na piętrach posiadają odpowiednio: przestronne tarasy na II piętrze lub balkony – na I piętrze. Inwestor zadbał również o wykonanie elementów małej architektury.

Położenie inwestycji przy Pałacowej 2 to bezpośredni dostęp do wielu niezbędnych każdego dnia udogodnień. Niedaleko mieści się Galeria Dąbrówka, niewiele ponad 5 minut drogi pieszo dzieli mieszkańców od najbliższego Centrum Handlowego Dąbrówka. W pobliżu znajdują się też przedszkole i szkoła. O krok od Pałacowej 2 mieści się las Zakrzewski – zielone płuca Dąbrówki – dający wiele możliwości do aktywności o każdej porze roku (wycieczki rowerowe, jogging, pikniki, grzybobranie czy sanki). Zaś płynną i szybką komunikację z Poznaniem zapewnią: droga szybkiego ruchu S11, autostrada A2 oraz pobliska linia kolejowa (przystanek PKP Palędzie – 12 minut do serca Wielkopolski).

Inwestor Inwestycje Hryniewicz.pl z sukcesem zakończył już dwa projekty mieszkaniowe w Poznaniu. Pierwszy, zlokalizowany na Grunwaldzie, to kameralny budynek z czterema mieszkaniami, który można przearanżować na kilka mniejszych lokali (w przypadku zakupu pod wynajem - zyskanie przychodu pasywnego). W sprzedaży znajduje się również odrestaurowana kamienica na tętniącej życiem Wildzie. Tutaj pozostało jeszcze 14 wolnych mieszkań i dwa lokale usługowe.