Broź ma nowego konkurenta do miana mistrza dryblingu

Broź ma nowego konkurenta do miana mistrza dryblingu
Łukasz Broź zachwycił nas ostatnio oryginalnym zwodem na „zaraz upadnę” w meczu Śląska Wrocław z Wisłą Płock. Zrobił tym zagraniem furorę, ale teraz wyrósł mu konkurent do wypracowania w internecie jeszcze większych zasięgów.

Prawdziwy drybling to chyba najtrudniejszy element czysto piłkarski. Trzeba i dobrze panować nad piłką, i mieć dobrą koordynację, i odpowiednio szybko wszystko wykonać będąc pod presją przeciwnika. Nic dziwnego, że w Ekstraklasie efektownych zwodów prawie nie oglądamy, a zawodników dobrze czujących się w tym elemencie policzymy na palcach jednej ręki i to niekoniecznie ręki kompletnej.

Oczywiście wyjątki znajdą się wszędzie. Gdyby ktoś jeszcze nie widział, przypominamy słynny zwód Brozia z minionego weekendu:

Himalaje dryblingu. W roli głównej: Łukasz Broź. pic.twitter.com/x4x9L2xqsd

— Szymon Podstufka (@PodstufkaSzymon) 11 maja 2019

A teraz do rzeczy. Okazuje się, że w RPA artystów mają jeszcze lepszych, zwłaszcza jeśli chodzi o bezproduktywne dryblowanie daleko od przeciwnika. Od paru godzin skauci KTS Weszło szukają namiarów na tego wirtuoza.

When you come on in the 89th minute and a scout’s watching pic.twitter.com/MwvkJst40n

— Andy Ha (@AndyHa_) 14 maja 2019

Jak się okazuje, podobnych brylantów jest tam więcej.

pic.twitter.com/bmTiI3xehV

— Sibusiso (@sibusisozwana) 15 maja 2019

Oprócz tego po dokładnej selekcji mamy wytypowanych jeszcze dziesięciu kandydatów z całego świata. Nasz faworyt to numer dwa!

require([binding], function (binding) { binding(wcVideoPlayer, #video_player_20d3cfc3-43f3-4511-a7d9-0e8ca82b9b45).all(); });

Ok, zabiliście kolejnych pięć minut do środowych meczów Ekstraklasy. Nie dziękujcie, może coś jeszcze wymyślimy.

Artykuł Broź ma nowego konkurenta do miana mistrza dryblingu pochodzi z serwisu weszlo.com.

Dowiedz się więcej

What's Your Reaction?

like
0
dislike
0
love
0
funny
0
angry
0
sad
0
wow
0