Dominika Tajner wyłudziła milion złotych? Broni się: TO KLĄTWA

A PHP Error was encountered

Severity: Notice

Message: Undefined property: stdClass::$user_slug

Filename: post/post.php

Line Number: 277

Backtrace:

File: /var/www/vhosts/newsa.pl/httpdocs/application/views/post/post.php
Line: 277
Function: _error_handler

File: /var/www/vhosts/newsa.pl/httpdocs/application/controllers/Home_controller.php
Line: 304
Function: view

File: /var/www/vhosts/newsa.pl/httpdocs/application/controllers/Home_controller.php
Line: 236
Function: post

File: /var/www/vhosts/newsa.pl/httpdocs/index.php
Line: 317
Function: require_once

"> Jan 12, 2020 11022 0

Dominika Tajner wyłudziła milion złotych? Broni się: TO KLĄTWA

Była (ostatnia z kilku) żona Michała Wiśniewskiego, ma poważne kłopoty. Została oskarżona o wyłudzenie miliona złotych ze SKOK Wołomin. Twierdzi jednak, że jest czysta, a pieniędzy na oczy nie widziała.

Dominika Tajner, ale już nie Wiśniewska, ma poważne kłopoty. Pasmo nieszczęść z ostatniego roku osiągnęło istne apogeum. Kilka dni temu celebrytka usłyszała poważne zarzuty.

Prokuratura badająca aferę SKOK, wpadła na trop gwiazdy i twierdzi, że Tajner wyłudziła milion złotych. Śledczy zarzucają Dominice, że we wrześniu 2013 roku ubiegała się o kredyt i  przedłożyła nierzetelne oraz nieprawdziwe pisemne oświadczenia dotyczące uzyskiwanych przez nią dochodów (PAP). Pieniądze miała dostać, ale jak twierdzi, na oczy nie zobaczyła nawet złotówki. Do zarzutów się też oczywiście nie przyznała i poprosiła media o używanie jej pełnego nazwiska i pokazywanie twarzy.

Odnosząc się do informacji dotyczących mojej osoby, które w dniu dzisiejszym tj. 28.11.2019r. obiegły media, oświadczam co następuje. Pragnę zauważyć, że jestem ofiarą tzw. afery SKOK Wołomin. Nigdy nie otrzymałam od SKOKU Wołomin ani złotówki (ani w formie pożyczki, ani kredytu). To ja pierwsza zwróciłam się do prokuratury o pomoc, gdy syndyk SKOKU Wołomin wezwał mnie do zapłaty pieniędzy, których od SKOKU Wołomin NIGDY nie dostałam

- napisała na Facebooku.

What's Your Reaction?

like
0
dislike
0
love
0
funny
0
angry
0
sad
0
wow
0