Joanna Liszowska wydała oświadczenie. "Już blisko rok jestem po rozwodzie". Zdradziła, jak teraz wyglądają jej relacje z Serenke

Joanna Liszowska wydała oświadczenie. "Już blisko rok jestem po rozwodzie". Zdradziła, jak teraz wyglądają jej relacje z Serenke
Joanna Liszowska wydała specjalne oświadczenie, w którym przyznała, że rozwiodła się z mężem. Podkreśliła jednak, że rozwód miał miejsce już blisko rok temu.

W ostatnim czasie media donosiły o rozwodzie Joanny Liszowskiej z Olą Serenke. Aktorka zagorzale broni prywatności i do tej pory nie komentowała sprawy. Wygląda jednak na to, że coś w końcu przelało czarę goryczy, gdyż sama zainteresowana postanowiła zabrać głos. 

Joanna Liszowska rozwiodła się. Sama wydała oświadczenie

Liszowska opublikowała na Instagramie post, w którym przyznała, że rozwiodła się. I to już blisko rok temu. 

Oto naga PRAWDA: Już blisko ROK jestem PO ROZWODZIE (w Szwecji) z daleka od wścibskich oczu i uszu - zaczęła Liszowska.

Zdradziła także, jak teraz wyglądają jej relacje z byłym mężem.

Z byłym mężem pozostajemy w bardzo przyjacielskiej, życzliwej relacji, pełnej szacunku i troski o nasze córeczki. Życie dawno potoczyło się dalej. No scandal, no fight, noo comments. Prosimy o uszanowanie naszej prywatności. Dziękujemy - dodała we wpisie.

Przypomnijmy, że Joanna Liszowska i Ola Serneke poznali się w 2010 roku. Para szybko zdecydowała się wziąć ślub. Jednak od tamtego czasu małżeństwo prawie nigdy nie pojawiało się razem na salonach. Milioner pilnował swojego biznesu w Szwecji, aktorka skupiała się na karierze i występowała w polskich produkcjach. Informacje o rzekomym kryzysie w ich związku pojawiały się już od jakiegoś czasu. Owocami ich związku są 6-letnia Stella i 8-letnia Emma.

Ola Serenke - kim jest były mąż Joanny Liszowskiej?

Ole Serneke jest właścicielem Sefa Bygg & Konsult AB - firmy z branży budowlanej. Jego majątek jest wyceniany na 19 mln euro, czyli w przeliczeniu 85 mln zł. 

Okazuje się, że para miała podpisaną intercyzę. Zgodnie z jej zapisem gwiazda serialu Przyjaciółki otrzyma jednorazową wypłatę za tzw. straty moralne i nie będzie miała prawa do majątku Serneke. Natomiast jej córki mają założony fundusz powierniczy, dodatkowo będą też otrzymywać alimenty.

What's Your Reaction?

like
0
dislike
0
love
0
funny
0
angry
1
sad
0
wow
0