Artykuły

This is some blog description about this site

Zakopower kameralnie w Baroque’u - Muzyka - Newseria LifeStyle

Zakopower kameralnie w Baroque’u - Muzyka - Newseria LifeStyle

W najbliższą sobotę, 14 kwietnia w cocktail bar BAROQUE przy ul. Św. Jana 16 w Krakowie odbędzie się koncert zespołu Zakopower. Imprezę zaplanowano w ramach muzycznego cyklu „Konstelacja Gwiazd Baroque”. W sprzedaży pozostały jeszcze ostatnie bilety, a uczestnicy tego kameralnego wydarzenia otrzymają dodatkowo szansę wygrania atrakcyjnych nagród.

Zakopower będzie gwiazdą najbliższego wydarzenia z serii „Konstelacja Gwiazd Baroque”. Folkowy zespół zagra specjalnie dla gości cocktail baru 14 kwietnia 2018 roku o godzinie 20:30 (impreza rozpocznie się pół godziny wcześniej). Ze względu na ograniczoną ilość miejsc uczestniczyć w koncercie będą mogły osoby, które uprzednio nabyły bilety (w cenie 100 zł/os.). Bilety do kupienia są w lokalu lub online.

– „

Zespół Zakopower to kolejna gwiazda, która stanie się częścią tworzonej przez nasz cocktail bar  konstelacji. Cykl kameralnych koncertów to historia prawie 10 lat wyjątkowych wydarzeń na kulturalnej mapie Krakowa. Do tej pory mieliśmy przyjemność gościć takie gwiazdy jak: Justyna Steczkowska, Grzegorz Hyży, Stanisław Soyka, Margaret, Mateusz Ziółko, Tatiana Okupnik i wiele innych. Ku zadowoleniu sympatyków różnych stylów muzycznych udaje nam się dostarczyć im niezapomnianych emocji. W najbliższym czasie planujemy nadal podążać tą drogą
” – mówi Małgorzata Gurtat z Restauracji Baroque.

Pełnoletni uczestnicy otrzymają od załogi cocktail baru „zabutelkowanego” Hrabiego Malinowskiego czyli cocktail który jest już dziesięcioletnią historią Baroque. Wszyscy posiadacze biletów wezmą natomiast udział w losowaniu atrakcyjnych nagród przygotowanych przez Baroque oraz partnerów imprezy. Do wygrania będą m. in.

Złota Karta VIP
cocktail baru Baroque, podwójne zaproszenie na kolejną imprezę organizowaną przez włoską restaurację
Marcelino chleb i wino
Live Cooking z Mikołajem Reyem
czy wino wyselekcjonowane przez Roberta Makłowicza. Kobiety dodatkowo, w organizowanym konkursie, będą mogły zdobyć
Różową Kartę Jana16!
upoważniającą do skorzystania z wielu atrakcji i promocji w naszym lokalu.

Tuż po koncercie gwiazdy wieczoru czas spędzony w restauracji umilą dźwięki serwowane przez DJ’a. Impreza zakończy się o godzinie 5:00 następnego dnia –  15 kwietnia. W tym czasie, od ok. godziny 22:00 obowiązywać będą dania z karty

Nocne Menu
, które normalnie serwowane są w godzinach 23:00-5:00. Ze względu na planowany koncert w restauracji Oranżeria w karcie nie znajdzie się pizza.

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Masz już konto? Zaloguj się tu
Gość
sobota, 21, kwiecień 2018
Jeśli chcesz się zarejestrować, prosimy wypełnić następujące pola: nazwa użytkownika i imię i nazwisko.