Nie tylko Meghan Markle potrafi zaskoczyć. Książę Harry poinformował bliskich o narodzinach syna w bardzo oryginalny sposób

Nie tylko Meghan Markle potrafi zaskoczyć. Książę Harry poinformował bliskich o narodzinach syna w bardzo oryginalny sposób
Meghan Markle i książę Harry od ponad tygodnia są szczęśliwymi rodzicami. Dumny tata od razu przekazał tę wiadomość kuzynom.

Mike i Zara Tindall są bardzo blisko z Meghan Markle i księciem Harrym. Syn księżnej Diany został nawet ojcem chrzestnym ich najmłodszej córki Leny. Nic więc dziwnego, że kuzyni Harryego jako jedni z pierwszych dowiedzieli się o tym, że został tatą. Co ciekawe, książę zrobił to w dość niespodziewany, jak na rodzinę królewską, sposób.

Książę Harry zaskakuje

Od miesięcy mówi się o tym, że to księżna Meghan jest najbardziej liberalną członkinią rodziny królewskiej. Wychodzi jednak na to, że jej mąż, książę Harry, także potrafi zaskoczyć. Dumny tata pochwalił się narodzinami syna na... rodzinnym czacie w aplikacji WhatsApp.

Kuzyn księcia Harrygo nie ma wątpliwości, że Harry spełni się w swojej nowej roli.

Będzie świetnym ojcem - powiedział w wywiadzie dla The Telegraph.

Mike Tindall jest brytyjskim sportowcem. Do rodziny królewskiej trafił przez związek małżeński z Zarą Phillips - najstarszą wnuczką królowej Elżbiety. Para jest znana z tego, że oboje mocno stąpają po ziemi i dbają o to, aby ich córki miały możliwie normalne dzieciństwo. Nic dziwnego, że dobrze dogadują się z Meghan i Harrym. W końcu oni także już niejednokrotnie udowodnili, że nie boją się naginać tradycji dla dobra dziecka.

What's Your Reaction?

like
0
dislike
0
love
0
funny
0
angry
0
sad
0
wow
0