Skoda liderem rynku po pierwszym półroczu

Skoda liderem rynku po pierwszym półroczu
Skoda z sukcesem kończy pierwsze półrocze 2019 roku, utrzymując pozycję lidera na polskim rynku motoryzacyjnym.

34 672 zarejestrowane samochody to wynik z jakim Skoda zamyka pierwsze półrocze 2019 roku. Uzyskany przez markę rezultat podkreśla silną pozycję lidera na polskim rynku motoryzacyjnym.

Sukces Skody w okresie od stycznia do czerwca 2019 roku to między innymi efekt wysokiej sprzedaży modeli Octavia oraz Fabia, które są najczęściej wybieranymi przez Polaków samochodami oraz rosnącej popularności dwóch SUV-ów: Karoqa oraz Kodiaqa.

Marka kontynuuje ofensywę i zapowiada rozbudowę oferty o kolejnego SUV-a, a także modele z napędem hybrydowym i elektrycznym.

- Z przyjemnością podsumowujemy pierwsze półrocze 2019 roku, w którym kolejny raz z rzędu zostaliśmy liderem rynku. Nie byłoby to możliwe bez zaufania, którym od lat darzą nas Polacy. Cieszę się, że odpowiadamy na zmieniające się potrzeby konsumentów i trafiamy do nich z naszą ofertą. Osiągnięte przez nas wyniki dowodzą, że kierunek który obraliśmy jest właściwy. Podkreśla to pozytywny odbiór nowej Skody Fabia, Octavii, czy modeli z rodziny SUV-ów - mówi Tomasz Porawski, dyrektor marki Skoda w Polsce.

- Jesteśmy przekonani, że nowości, które wkrótce uzupełnią nasze portfolio produktowe oraz modele z napędem hybrydowym i elektrycznym pozwolą nam osiągać jeszcze lepsze rezultaty – podsumowuje Tomasz Porawski.

What's Your Reaction?

like
0
dislike
0
love
0
funny
0
angry
0
sad
0
wow
0