Finding events near you ...

Zdarzenia

Kwi
14

Filharmonia Futura

 1.   General
 2.   Public
 1.   14th Kwi, 2018
Ta grupa jeszcze nie ma opisu.
Kwi
20

Polska Noc Kabaretowa

 1.   General
 2.   Public
 1.   20th Kwi, 2018
Polska Noc Kabaretowa Radio, muzyka, żarty! To nie pomyłka – u nas nie usłyszycie faktów, wiadomości i rzetelnie sprawdzonych lub naciągniętych informacji. Znajdziecie natomiast to, co ...

Polska Noc Kabaretowa


Radio, muzyka, żarty! To nie pomyłka – u nas nie usłyszycie faktów, wiadomości i rzetelnie sprawdzonych lub naciągniętych informacji. Znajdziecie natomiast to, co naszym zdaniem najważniejsze, aby dobrze się bawić! Tylko u nas najlepsi prezenterzy, niepowtarzalne audycje i najmodniejsza muzyka i cała masa żartów. Nasi doświadczeni dziennikarze z Kabaretu Skeczów Męczących i ich niezwykli goście: Paranienormalni, Kabaret Moralnego Niepokoju, Nowaki i Jerzy Kryszak zapraszają na największe wydarzenie rozrywkowe roku!

Polska Noc Kabaretowa to coroczne widowisko, które w każdym z kilkudziesięciu miast Polski zbiera kilka tysięcy fanów rozrywki na najwyższym poziomie. Ekipa tworząca Polską Noc Kabaretową dobierana jest tak, aby trafić w gusta wszystkich fanów kabaretowych, niezależnie od wieku i poczucia humoru. Polska Noc Kabaretowa to widowisko dla każdego, o czym świadczy różnorodność widzów, a łączy ich jedno – niepodważalne zadowolenie, uśmiech na twarzy i chęć odwiedzenia Polskiej Nocy Kabaretowej podczas kolejnej edycji.

Polska Noc Kabaretowa 2017 to kolejna już edycja tego wyjątkowego show kabaretowego. Tym razem zaskoczymy Was nie tylko składem, ale także tematyką widowiska, a przede wszystkim ogromem premierowych skeczy, które zaprezentuje czołówka polskiej sceny kabaretowej. Tym razem przeniesiemy się do studia radiowego, w którym różnorodne programy, niezwykli prowadzący i goście zapewnią czterogodzinną rozrywkę jakiej jeszcze nie było.

„kabaret uczy, kabaret bawi, kabaret śmieszy… czasem do łez”

Źródło: Materiały promocyjne organizatora.

Kwi
22

Take 6

 1.   General
 2.   Public
 1.   22nd Kwi, 2018
Ta grupa jeszcze nie ma opisu.
Kwi
22

Grupa MoCarta

 1.   General
 2.   Public
 1.   22nd Kwi, 2018

Źródło: Materiały promocyjne organizatora.

Kwi
22

Kortez

 1.   General
 2.   Public
 1.   22nd Kwi, 2018
Kortez 26cio letni kompozytor i wokalista z pochodzący z Iwonicza. Wyedukowany pianista i puzonista z zacięciem do muzyki klasycznej. Kilka lat temu zaczął śpiewać. Po kilku miesiącach napisał pierw...

Kortez


26cio letni kompozytor i wokalista z pochodzący z Iwonicza. Wyedukowany pianista i puzonista z zacięciem do muzyki klasycznej. Kilka lat temu zaczął śpiewać. Po kilku miesiącach napisał pierwsze piosenki. Z jedną z nich zgłosił się na casting do Must Be The Music, gdzie nie został zauważony.

Na początku 2014 roku podpisał kontrakt z Jazzboy Records. Podczas pierwszej dwutygodniowej sesji w Warszawie zarejestrował 66 piosenek, które stały się jego oficjalnym demo. W marcu 2015 roku ukazała się pierwsza EPka zatytułowana „Jazzboy Session EP”, na którą złożyły się trzy piosenki: „Zostań”, „Joe” i „Co Myślisz?”. Obdarzony jest wyjątkowym, głębokim i lekko szorstkim głosem z którego umiejętnie korzysta. Wysoki, małomówny o melancholijnym spojrzeniu. Godny zaufania. Prawdopodobnie jeden z największych wschodzących talentów na naszym rynku. Jego debiutancka płyta „Bumerang”, to intymny zbiór opowiadań o miłości i jej braku. To jedna z najlepiej przyjętych płyt w ostatnich latach.

Źródło: Materiały promocyjne organizatora.

Kwi
22

Grupa MoCarta i Przyjaciele 25 lat razem

 1.   General
 2.   Public
 1.   22nd Kwi, 2018
Ta grupa jeszcze nie ma opisu.
Kwi
22

Siesta Festival: Take 6

 1.   General
 2.   Public
 1.   22nd Kwi, 2018
Siesta Festival: Take 6 Jakkolwiek muzyka nie jest dyscypliną olimpijską, to śmiało możemy powiedzieć: nie było, nie ma i nie będzie wybitniejszego zespołu wokalnego w świecie gospel, R&B czy s...

Siesta Festival: Take 6


Jakkolwiek muzyka nie jest dyscypliną olimpijską, to śmiało możemy powiedzieć: nie było, nie ma i nie będzie wybitniejszego zespołu wokalnego w świecie gospel, R&B czy soulu. Trzydzieści lat nieprzerwanych sukcesów; deszcz nagród; konstelacja gwiazd wszystkich gatunków muzyki zebrana na wspólnych nagraniach; wdzięk, czar, szyk, arcymistrzowstwo. Take 6.

To wielki zaszczyt i ogromna frajda, że na Siesta Festivalu, gdy sięgamy po raz pierwszy po tak zwaną amerykańską „Czarną Muzykę”, trafiamy od razu na najwyższą możliwą półkę. Bo nic lepszego nie jest nawet do pomyślenia.

O ich genialną barwę, odważne harmonie i niedościgłą charyzmę zabiegali na swoje płyty artyści tej miary co Ella Fitzgerald, Ray Charles, Quincy Jones, Al Jarreau, k.d. Lang, James Taylor, Sheryl Crow, Branford Marsalis czy nasza ubiegłoroczna diva: Eliane Elias. Słychać ich na ścieżkach dźwiękowych klasycznych filmów Spike’a Lee i na przebojowym filmie Warrena Beatty „Dick Tracy”. Sześciu gentlemanów z Take 6 to jednak nie tylko niedościgłe tło. To samodzielny zespół z przynajmniej tuzinem wielkich albumów na swoim koncie. Powstali jako Genteleman’s Estate Quartet przy jednym z kościołów w Alabamie w roku 1980. Swoją pierwszą płytę: „Take 6” już w sekstecie wydali w roku 1987 i wkrótce otrzymali za nią dwie nagrody Grammy, nieźle jak na debiut. Niebawem posypało się kilkanaście następnych. Olśniewali publiczność ceremonii rozdania Grammy a także Oscarów czy Saturday’s Night Live. Występowali na prywatnych koncertach dla czterech (!) urzędujących amerykańskich prezydentów. Na pytanie, co pozwoliło im przetrwać tak długo w tak idealnej harmonii, mają wciąż tę samą odpowiedź: „wiara, przyjaźń, szacunek i miłość do muzyki”.

Wiele już było wielkich finałów Siesta Fetsivalu. Ten będzie inny od wszystkiego, cokolwiek się u nas na scenie zdarzyło od 2011 roku. Zapraszamy.

Źródło: Materiały promocyjne organizatora.

Kwi
22

Mietków Mietków ul. Kolejowa 35

 1.   General
 2.   Public
 1.   22nd Kwi, 2018
Trwają zapisy na Bieg Mietkowski - Półmaraton! Jeżeli lubisz biegi długodystansowe, chcesz pobić swoją życiówkę, albo po prostu zawsze chciałeś przebiec półmaraton - wydarzenie to jest idealne dla Cie... Trwają zapisy na Bieg Mietkowski - Półmaraton! Jeżeli lubisz biegi długodystansowe, chcesz pobić swoją życiówkę, albo po prostu zawsze chciałeś przebiec półmaraton - wydarzenie to jest idealne dla Ciebie!
Kwi
22

Teatr im. A. Mickiewicza w Cieszynie Cieszyn Plac Teatralny 1

 1.   General
 2.   Public
 1.   22nd Kwi, 2018
Częścią przygotowywanego do realizacji projektu JUBILEO (oczekuje na decyzję o udzieleniu dofinansowania w ramach FM Interreg V-A CZ-PL) będą zaplanowane na 22 i 23 kwietnia obchody 20-lecia podpisani... Częścią przygotowywanego do realizacji projektu JUBILEO (oczekuje na decyzję o udzieleniu dofinansowania w ramach FM Interreg V-A CZ-PL) będą zaplanowane na 22 i 23 kwietnia obchody 20-lecia podpisania Umowy o polsko-czeskiej współpracy regionalnej, która powołała do życia Euroregion Śląsk Cieszyński.
Główne uroczystości odbędą się równo 20 lat od tej daty 22 kwietnia br. w cieszyńskim teatrze im. A.Mickiewicza.
Kwi
24

Lucy Rose

 1.   General
 2.   Public
 1.   24th Kwi, 2018
Lucy Rose Agencja Go Ahead zaprasza na dwa koncerty Lucy Rose! Artystka powróci do Polski po fantastycznym występie na Enea Spring Break 2017 by zagrać 24 kwietnia w warszawskiej Hydrozagadce ...

Lucy Rose


Agencja Go Ahead zaprasza na dwa koncerty Lucy Rose! Artystka powróci do Polski po fantastycznym występie na Enea Spring Break 2017 by zagrać 24 kwietnia w warszawskiej Hydrozagadce i dzień później w poznańskiej Meskalinie!

Lucy Rose to piosenkarka pochodząca z Wielkiej Brytanii, która zadebiutowała w 2012 roku albumem „Like I Used To”. Jeden z jej krążków, „Live at Urchin Studios” powstał w ciągu godzinnego występu w Londynie. Zawiera zarówno single z debiutanckiej płyty artystki, jak i piosenki z drugiego albumu – „Work It Out” z 2015 roku. Lucy Rose na żywo występuje głównie w wersji akustycznej, a za sobą ma już trasę m.in. w Indiach, Turcji czy Ameryce Południowej. W lipcu tego roku Lucy Rose wydała trzeci studyjny album („Something’s Changed”). Warto przypomnieć, że swoją karierę artystka rozpoczęła u boku muzyków Bombay Bicycle Club, a przy pierwszym albumie została porównana do Joni Mitchell (okrzykniętą przez magazyn Rolling Stone „jedną z najlepszych tekściarzy w historii”). Fanom Florence + The Machine, Tori Amos, Daughter czy Bat For Lashes z pewnością spodoba się wyciszony, popfolkowy styl Lucy Rose.

Źródło: Materiały promocyjne organizatora.

Kwi
24

Ethno Jazz Festival: Yasmin Levy "Tango"

 1.   General
 2.   Zdarzenie na stronie
 1.   24th Kwi, 2018
Ta grupa jeszcze nie ma opisu.
Kwi
24

Ethno Jazz Festival

 1.   General
 2.   Public
 1.   24th Kwi, 2018
Ta grupa jeszcze nie ma opisu.
Kwi
24

Nasielski Ośrodek Kultury Nasielsk ul. Kościuszki 12

 1.   General
 2.   Public
 1.   24th Kwi, 2018
RETRANSMISJE SPEKTAKLU Z NATIONAL THEATRE W LONDYNIE [Z LEKTOREM]. Wszystkie dzieci, z wyjątkiem jednego, dorastają... Gdy Piotruś Pan, przywódca Zgubionych Chłopców, traci swój cień, mądra i dzielna... RETRANSMISJE SPEKTAKLU Z NATIONAL THEATRE W LONDYNIE [Z LEKTOREM].

Wszystkie dzieci, z wyjątkiem jednego, dorastają... Gdy Piotruś Pan, przywódca Zgubionych Chłopców, traci swój cień, mądra i dzielna Wanda pomaga mu ponownie się z nim połączyć. W podziękowaniu za tę przysługę zostaje zaproszona do Nibylandii, gdzie wróżka Dzwoneczek, indiańska księżniczka Tygrysia Lilia i mściwa piratka pani kapitan Hak już czekają i zapraszają do przeżywania barwnych przygód. Feeria magii, muzyki i wyobraźni dla małych i dużych. Każde dziecko będzie zachwycone, w każdym dorosłym obudzi się dziecko.

Spektakl powstał na podstawie sztuki powieściopisarza i dramaturga Sir Jamesa Matthew Barrie’go. Ten szkocki baronet w 1904 roku wystawił sztukę „Peter Pan” („Piotruś Pan, czyli o chłopcu, który nie chciał dorosnąć”), a w roku 1911 na jej kanwie napisał powieść pod tytułem „Peter Pan and Wendy”, w Polsce znaną jako „Przygody Piotrusia Pana”. Spektakl powstał w koprodukcji National Theatre i Bristol Old Vic. Wyreżyserowała go Sally Cookson, której inscenizację „Jane Eyre” wcześniej oglądaliśmy w cyklu National Theatre Live.

TERMINY:

26 grudnia Wrocław kino Nowe Horyzonty
26 grudnia Stargard Stargardzkie Centrum Kultury

25 stycznia 2018 – sieć kin Multikino: Bydgoszcz, Gdańsk, Gdynia, Katowice, Kraków, Lublin, Łódź, Olsztyn, Poznań Stary Browar, Rzeszów, Szczecin, Warszawa (Ursynów, Targówek, Złote Tarasy), Wrocław Pasaż Grunwaldzki, Zabrze
25 stycznia 2018 Złotoryja kino Aurum
6 i 8 lutego 2018 Katowice Katowice kino Kosmos
21 lutego 2018 Kraków Kino Kijów. CENTRUM
24 kwietnia 2018 Nasielsk Nasielski Ośrodek Kultury
1 czerwca 2018 Przemyśl kino Centrum 3D
4 czerwca 2018 Opole Lubelskie kino Opolanka
Kwi
26

The Australian Pink Floyd Show Katowice

 1.   General
 2.   Public
 1.   26th Kwi, 2018
The Australian Pink Floyd Show W 2018 roku The Australian Pink Floyd Show świętować będzie trzydziestolecie swojej przygody z Pink Floyd i właśnie z tej okazji zaprezentuje specjalną trasę koncertową...

The Australian Pink Floyd Show


W 2018 roku The Australian Pink Floyd Show świętować będzie trzydziestolecie swojej przygody z Pink Floyd i właśnie z tej okazji zaprezentuje specjalną trasę koncertową zatytułowaną "Time" (jedna z najbardziej znanych kompozycji z kultowego albumu "Dark Side of the Moon"), podczas której zespół wykonywać będzie utwory z każdego okresu działalności Floydów. Spektakularne show zawierać będzie najnowocześniejsze efekty świetlne i lasery, a także specjalnie zaprojektowane obrazy i animacje wyświetlane na wielkim, okrągłym ekranie oraz olbrzymie, nadmuchiwane postacie. Dziesięcioosobowy zespół znakomitych muzyków i wokalistów zapewni prawdziwe widowisko, które zobaczyć musi nie tylko każdy fan Pink Floyd, ale i każdy fan dobrej muzyki, a widzowie zapamiętają je na długo po tym, jak wybrzmi ostatnia nuta tego niesamowitego show.

The Australian Pink Floyd Show to koncertowa sensacja, już ponad 4 mln widzów w 35 krajach na całym świecie miało okazję zapoznać się z magią Pink Floyd w wykonaniu tego zespołu, a The Times opisuje show TAPFS jako “the gold standard”. Formacja w doskonały sposób potrafi uchwycić i przekazać ducha muzyki Floydów oraz samo jej brzmienie, przyciągając uwagę niesamowitymi wizualizacjami i efektami specjalnymi.

Będzie to już dziewiąta wizyta The Australian Pink Floyd Show w naszym kraju. Po raz pierwszy grupa zagrała w 2008 r. w katowickim Spodku,  z roku na rok zbierając coraz bardziej entuzjastyczne recenzje i aplauz fanów. Po raz ostatni formacja wystąpiła u nas w marcu tego roku, dając niezapomniany koncert we Wrocławiu. Zarówno fani jak i media zgodnie podkreślają, że było to prawdziwe święto dla zwolenników Pink Floyd, majstersztyk w każdym calu i doświadczenie, które trzeba przeżyć samemu, aby zrozumieć fenomen tego zespołu. The Australian Pink Floyd Show to niepowtarzalna okazja aby na własnej skórze przekonać się, lub też po prostu dowiedzieć, na czym polega ponadczasowy fenomen Pink Floyd!

The Australian Pink Floyd Show to zespół, który przez wiele lat pracował na swój ogromny sukces doprowadzając swój występ do perfekcji. Zespół tworzą znakomici muzycy, którzy zdecydowali się poświęcić ogromną część swojego życia, aby stworzyć fantastyczne widowisko, które zdoła sprostać legendzie. Dbałość o każdy najmniejszy szczegół, zatrudnienie techników oświetleniowych, jak również akustyka Colina Norfielda, którzy współpracowali z zespołem Pink Floyd powoduje, że ich koncerty to idealna rekonstrukcja występów Floydów. Muzycy z niebywałym pietyzmem podchodzą do kwestii brzmienia, używając dokładnie tych samych instrumentów na których grali słynni Brytyjczycy. Kunszt, jak i profesjonalizm całego przedsięwzięcia docenił sam zespół Pink Floyd, który niejednokrotnie pojawiał się na koncertach TAPFS. W 1996 roku formację spotkał niezwykły zaszczyt, grupa The Australian Pink Floyd Show została poproszona o występ na 50 urodzinach samego Davida Gilmoura, gdzie do muzyków na scenie dołączyli Richard Wright i Guy Pratt, aby wspólnie wykonać utwór "Comfortably Numb"! W rezultacie The Australian Pink Floyd Show jako jedyny ‘tribute band’ zespołu Pink Floyd zyskał oficjalne uznanie formacji oraz specjalną rekomendację samego Davida Gilmoura.

TAPFS zaczynał w 1988 roku, grając w lokalnych australijskich pubach, obecnie zarówno w Stanach Zjednoczonych, jak i Kanadzie osiągnął status mega gwiazdy, szczelnie wypełniając stadiony oraz ogromne hale koncertowe. Takiego sukcesu nie można określić inaczej niż fenomenalny. Zespół występował już w prawie wszystkich zakątkach świata poczynając od Sydney, poprzez największe hale Europy, a kończąc na tak egzotycznych miejscach jak Chile czy Panama, wszędzie spotykając się z niesamowicie entuzjastycznym przyjęciem zarówno ze strony fanów, jak i krytyków. W 1993 roku muzycy pojawili się na pierwszym Międzynarodowym Konwencie Fanów Pink Floyd, gdzie zyskali przychylność jednej z najbardziej wymagających publiczności, która kiedykolwiek mogłaby pojawić się na ich koncercie. Doskonale dopracowany dwugodzinny show, niesamowita gra świateł, projekcje wideo oraz charakterystyczne wizualizacje sprawiają, że ich koncerty są wiernym odzwierciedleniem wydarzenia, jakim był każdy koncert Floydów.


 • "Grają lepiej Pink Floyd niż Pink Floyd” – Daily Mail, Londyn
 • "Najlepszy Tribute Show na świecie” – The Times, Londyn
 • "Pinkredible!” – Birmingham Mail, Birmingham
 • "W istocie są naprawdę bardzo, bardzo dobrzy” – David Gilmour

Źródło: Materiały promocyjne organizatora.

Kwi
26

The Australian Pink Floyd Show

 1.   General
 2.   Public
 1.   26th Kwi, 2018
The Australian Pink Floyd Show W 2018 roku The Australian Pink Floyd Show świętować będzie trzydziestolecie swojej przygody z Pink Floyd i właśnie z tej okazji zaprezentuje specjalną trasę koncertową...

The Australian Pink Floyd Show


W 2018 roku The Australian Pink Floyd Show świętować będzie trzydziestolecie swojej przygody z Pink Floyd i właśnie z tej okazji zaprezentuje specjalną trasę koncertową zatytułowaną "Time" (jedna z najbardziej znanych kompozycji z kultowego albumu "Dark Side of the Moon"), podczas której zespół wykonywać będzie utwory z każdego okresu działalności Floydów. Spektakularne show zawierać będzie najnowocześniejsze efekty świetlne i lasery, a także specjalnie zaprojektowane obrazy i animacje wyświetlane na wielkim, okrągłym ekranie oraz olbrzymie, nadmuchiwane postacie. Dziesięcioosobowy zespół znakomitych muzyków i wokalistów zapewni prawdziwe widowisko, które zobaczyć musi nie tylko każdy fan Pink Floyd, ale i każdy fan dobrej muzyki, a widzowie zapamiętają je na długo po tym, jak wybrzmi ostatnia nuta tego niesamowitego show.

The Australian Pink Floyd Show to koncertowa sensacja, już ponad 4 mln widzów w 35 krajach na całym świecie miało okazję zapoznać się z magią Pink Floyd w wykonaniu tego zespołu, a The Times opisuje show TAPFS jako “the gold standard”. Formacja w doskonały sposób potrafi uchwycić i przekazać ducha muzyki Floydów oraz samo jej brzmienie, przyciągając uwagę niesamowitymi wizualizacjami i efektami specjalnymi.

Będzie to już dziewiąta wizyta The Australian Pink Floyd Show w naszym kraju. Po raz pierwszy grupa zagrała w 2008 r. w katowickim Spodku,  z roku na rok zbierając coraz bardziej entuzjastyczne recenzje i aplauz fanów. Po raz ostatni formacja wystąpiła u nas w marcu tego roku, dając niezapomniany koncert we Wrocławiu. Zarówno fani jak i media zgodnie podkreślają, że było to prawdziwe święto dla zwolenników Pink Floyd, majstersztyk w każdym calu i doświadczenie, które trzeba przeżyć samemu, aby zrozumieć fenomen tego zespołu. The Australian Pink Floyd Show to niepowtarzalna okazja aby na własnej skórze przekonać się, lub też po prostu dowiedzieć, na czym polega ponadczasowy fenomen Pink Floyd!

The Australian Pink Floyd Show to zespół, który przez wiele lat pracował na swój ogromny sukces doprowadzając swój występ do perfekcji. Zespół tworzą znakomici muzycy, którzy zdecydowali się poświęcić ogromną część swojego życia, aby stworzyć fantastyczne widowisko, które zdoła sprostać legendzie. Dbałość o każdy najmniejszy szczegół, zatrudnienie techników oświetleniowych, jak również akustyka Colina Norfielda, którzy współpracowali z zespołem Pink Floyd powoduje, że ich koncerty to idealna rekonstrukcja występów Floydów. Muzycy z niebywałym pietyzmem podchodzą do kwestii brzmienia, używając dokładnie tych samych instrumentów na których grali słynni Brytyjczycy. Kunszt, jak i profesjonalizm całego przedsięwzięcia docenił sam zespół Pink Floyd, który niejednokrotnie pojawiał się na koncertach TAPFS. W 1996 roku formację spotkał niezwykły zaszczyt, grupa The Australian Pink Floyd Show została poproszona o występ na 50 urodzinach samego Davida Gilmoura, gdzie do muzyków na scenie dołączyli Richard Wright i Guy Pratt, aby wspólnie wykonać utwór "Comfortably Numb"! W rezultacie The Australian Pink Floyd Show jako jedyny ‘tribute band’ zespołu Pink Floyd zyskał oficjalne uznanie formacji oraz specjalną rekomendację samego Davida Gilmoura.

TAPFS zaczynał w 1988 roku, grając w lokalnych australijskich pubach, obecnie zarówno w Stanach Zjednoczonych, jak i Kanadzie osiągnął status mega gwiazdy, szczelnie wypełniając stadiony oraz ogromne hale koncertowe. Takiego sukcesu nie można określić inaczej niż fenomenalny. Zespół występował już w prawie wszystkich zakątkach świata poczynając od Sydney, poprzez największe hale Europy, a kończąc na tak egzotycznych miejscach jak Chile czy Panama, wszędzie spotykając się z niesamowicie entuzjastycznym przyjęciem zarówno ze strony fanów, jak i krytyków. W 1993 roku muzycy pojawili się na pierwszym Międzynarodowym Konwencie Fanów Pink Floyd, gdzie zyskali przychylność jednej z najbardziej wymagających publiczności, która kiedykolwiek mogłaby pojawić się na ich koncercie. Doskonale dopracowany dwugodzinny show, niesamowita gra świateł, projekcje wideo oraz charakterystyczne wizualizacje sprawiają, że ich koncerty są wiernym odzwierciedleniem wydarzenia, jakim był każdy koncert Floydów.


 • "Grają lepiej Pink Floyd niż Pink Floyd” – Daily Mail, Londyn
 • "Najlepszy Tribute Show na świecie” – The Times, Londyn
 • "Pinkredible!” – Birmingham Mail, Birmingham
 • "W istocie są naprawdę bardzo, bardzo dobrzy” – David Gilmour

Źródło: Materiały promocyjne organizatora.

Kwi
26

Wyższa Szkoła Bankowa w Chorzowie Chorzów ul. Sportowa 29

 1.   General
 2.   Public
 1.   26th Kwi, 2018
"Modele biznesu - wyzwania strategiczne" to tytuł międzynarodowej konferencji naukowej, organizowanej przez Instytut Naukowy Zarządzania Wyższej Szkoły Bankowej.

Kwi
27

The Australian Pink Floyd Show Poznań

 1.   General
 2.   Zdarzenie na stronie
 1.   27th Kwi, 2018
The Australian Pink Floyd Show W 2018 roku The Australian Pink Floyd Show świętować będzie trzydziestolecie swojej przygody z Pink Floyd i właśnie z tej okazji zaprezentuje specjalną trasę koncertową...

The Australian Pink Floyd Show


W 2018 roku The Australian Pink Floyd Show świętować będzie trzydziestolecie swojej przygody z Pink Floyd i właśnie z tej okazji zaprezentuje specjalną trasę koncertową zatytułowaną "Time" (jedna z najbardziej znanych kompozycji z kultowego albumu "Dark Side of the Moon"), podczas której zespół wykonywać będzie utwory z każdego okresu działalności Floydów. Spektakularne show zawierać będzie najnowocześniejsze efekty świetlne i lasery, a także specjalnie zaprojektowane obrazy i animacje wyświetlane na wielkim, okrągłym ekranie oraz olbrzymie, nadmuchiwane postacie. Dziesięcioosobowy zespół znakomitych muzyków i wokalistów zapewni prawdziwe widowisko, które zobaczyć musi nie tylko każdy fan Pink Floyd, ale i każdy fan dobrej muzyki, a widzowie zapamiętają je na długo po tym, jak wybrzmi ostatnia nuta tego niesamowitego show.

The Australian Pink Floyd Show to koncertowa sensacja, już ponad 4 mln widzów w 35 krajach na całym świecie miało okazję zapoznać się z magią Pink Floyd w wykonaniu tego zespołu, a The Times opisuje show TAPFS jako “the gold standard”. Formacja w doskonały sposób potrafi uchwycić i przekazać ducha muzyki Floydów oraz samo jej brzmienie, przyciągając uwagę niesamowitymi wizualizacjami i efektami specjalnymi.

Będzie to już dziewiąta wizyta The Australian Pink Floyd Show w naszym kraju. Po raz pierwszy grupa zagrała w 2008 r. w katowickim Spodku,  z roku na rok zbierając coraz bardziej entuzjastyczne recenzje i aplauz fanów. Po raz ostatni formacja wystąpiła u nas w marcu tego roku, dając niezapomniany koncert we Wrocławiu. Zarówno fani jak i media zgodnie podkreślają, że było to prawdziwe święto dla zwolenników Pink Floyd, majstersztyk w każdym calu i doświadczenie, które trzeba przeżyć samemu, aby zrozumieć fenomen tego zespołu. The Australian Pink Floyd Show to niepowtarzalna okazja aby na własnej skórze przekonać się, lub też po prostu dowiedzieć, na czym polega ponadczasowy fenomen Pink Floyd!

The Australian Pink Floyd Show to zespół, który przez wiele lat pracował na swój ogromny sukces doprowadzając swój występ do perfekcji. Zespół tworzą znakomici muzycy, którzy zdecydowali się poświęcić ogromną część swojego życia, aby stworzyć fantastyczne widowisko, które zdoła sprostać legendzie. Dbałość o każdy najmniejszy szczegół, zatrudnienie techników oświetleniowych, jak również akustyka Colina Norfielda, którzy współpracowali z zespołem Pink Floyd powoduje, że ich koncerty to idealna rekonstrukcja występów Floydów. Muzycy z niebywałym pietyzmem podchodzą do kwestii brzmienia, używając dokładnie tych samych instrumentów na których grali słynni Brytyjczycy. Kunszt, jak i profesjonalizm całego przedsięwzięcia docenił sam zespół Pink Floyd, który niejednokrotnie pojawiał się na koncertach TAPFS. W 1996 roku formację spotkał niezwykły zaszczyt, grupa The Australian Pink Floyd Show została poproszona o występ na 50 urodzinach samego Davida Gilmoura, gdzie do muzyków na scenie dołączyli Richard Wright i Guy Pratt, aby wspólnie wykonać utwór "Comfortably Numb"! W rezultacie The Australian Pink Floyd Show jako jedyny ‘tribute band’ zespołu Pink Floyd zyskał oficjalne uznanie formacji oraz specjalną rekomendację samego Davida Gilmoura.

TAPFS zaczynał w 1988 roku, grając w lokalnych australijskich pubach, obecnie zarówno w Stanach Zjednoczonych, jak i Kanadzie osiągnął status mega gwiazdy, szczelnie wypełniając stadiony oraz ogromne hale koncertowe. Takiego sukcesu nie można określić inaczej niż fenomenalny. Zespół występował już w prawie wszystkich zakątkach świata poczynając od Sydney, poprzez największe hale Europy, a kończąc na tak egzotycznych miejscach jak Chile czy Panama, wszędzie spotykając się z niesamowicie entuzjastycznym przyjęciem zarówno ze strony fanów, jak i krytyków. W 1993 roku muzycy pojawili się na pierwszym Międzynarodowym Konwencie Fanów Pink Floyd, gdzie zyskali przychylność jednej z najbardziej wymagających publiczności, która kiedykolwiek mogłaby pojawić się na ich koncercie. Doskonale dopracowany dwugodzinny show, niesamowita gra świateł, projekcje wideo oraz charakterystyczne wizualizacje sprawiają, że ich koncerty są wiernym odzwierciedleniem wydarzenia, jakim był każdy koncert Floydów.


 • "Grają lepiej Pink Floyd niż Pink Floyd” – Daily Mail, Londyn
 • "Najlepszy Tribute Show na świecie” – The Times, Londyn
 • "Pinkredible!” – Birmingham Mail, Birmingham
 • "W istocie są naprawdę bardzo, bardzo dobrzy” – David Gilmour

Źródło: Materiały promocyjne organizatora.

Kwi
29

Kvelertak

 1.   General
 2.   Zdarzenie na stronie
 1.   29th Kwi, 2018
Ta grupa jeszcze nie ma opisu.
Maj
01

3majówka 2018

 1.   General
 2.   Zdarzenie na stronie
 1.   1st Maj, 2018
Ta grupa jeszcze nie ma opisu.
Maj
01

Enter Shikari

 1.   General
 2.   Public
 1.   1st Maj, 2018

Źródło: Materiały promocyjne organizatora.

Maj
05

Szlachetna Fotografia Gdynia ul Wierzbowa 34

 1.   General
 2.   Public
 1.   5th Maj, 2018
Ponieważ na ostatnim warsztacie kolodionowym zabrakło miejsc dla części chętnych, postanowiliśmy zaproponować jeszcze jeden warsztat poświęcony tej tematyce. Since we ran out of places in our last col... Ponieważ na ostatnim warsztacie kolodionowym zabrakło miejsc dla części chętnych, postanowiliśmy zaproponować jeszcze jeden warsztat poświęcony tej tematyce.
Since we ran out of places in our last collodion workshop, we decided to offer one more opportunity to learn this magical process. For English details: http://www.photoworkshops.pl/?p=40

Odkryj magię ambrotypii wraz z autorem Ambrotypia – Przewodnik praktyczny – pierwszego polskiego podręcznika poświęconego tej czarodziejskiej technice. Dołącz do naszego kolejnego warsztatu i naucz się samodzielnie wykonywać zdjęcia na szkle metodą mistrzów lat pięćdziesiątych i sześćdziesiątych dziewiętnastego wieku, stosowaną do dziś przez całe rzesze fotografów na całym świecie – by wymienić tylko Sally Mann. Poznaj wszystkie niezbędne tajniki procesu, receptury i metodę pracy pozwalające na stworzenie unikatowych prac odkrywając jednocześnie czar dawnej fotografii.
Magia fotografii wykonanej w technice mokrej płyty kolodionowej, a właściwie ambrotypii nie przeminęła od ponad 150 lat, czyli od chwili powstania tej techniki. Obraz tworzony przez pokrywające powierzchnię szklanej płyty srebro, magiczny, mieniący się odcieniami fascynuje w XXI wieku równie mocno jak w wieku XIX. I podobnie jak w chwili wynalezienia techniki dla większości z nas stanowi ona wiedzę tajemną, niemal magiczną. Dzisiaj chyba nawet bardziej niż w przeszłości.
W czasie dwudniowego warsztatu skupimy się całkowicie na rozwoju Twojej techniki i umiejętności pracy z mokrą płytą tak, byś po jego zakończeniu mógł rozpocząć samodzielną pracę. Pomogą nam w tym biorące udział w warsztacie modelki.
Program warsztatu obejmuje:
-krótkie przypomnienie zasad obsługi aparatu wielkoformatowego,
-omówienie i prezentacja procesu kolodionowego, włącznie z recepturami chemicznymi,
-przygotowanie szyby do pracy w technice kolodionu,
-wykonanie oblewu kolodionowego i uczulenie płyty,
-obróbkę ambrotypu,
-werniksowanie ambrotypu,
-dwie sesje fotograficzne z udziałem profesjonalnie przygotowanych modelek,
-omówienie wykonanych zdjęć.
Dla wszystkich kursantów zapewniamy:
-gorące napoje (kawa i herbata),
-szyby, na których powstaną zdjęcia,
-odczynniki niezbędne do wykonywania odbitek w technice mokrej płyty, w tym jodowane kolodium, wywoływacz żelazowy, utrwalacz, roztwór uczulający oraz werniks lawendowy,
-ciemnię do przygotowania i obróbki mokrej płyty kolodionowej,
-otaczający Trójmiejską Szkołę Fotografii ogród, stanowiący znakomity plan zdjęciowy oraz przygotowane do pracy w technice ambrotypii studio,
-udział dwóch profesjonalnych modelek,
-udział stylistki i makijażystki,
-szczegółowy konspekt,
-kamerę wielkoformatową.
Wszystkie materiały wykorzystywane w czasie warsztatu dostarcza Szlachetna Fotografia.
Zajęcia prowadzi Radosław Brzozowski -autor pierwszego polskiego podręcznika ambrotypii "Ambrotypia – Przewodnik praktyczny", oraz pierwszego w Polsce albumu fotografii powstałych w technice ambrotypii „Wesele kaszubskie wg I. Gulgowskiego”.
Czas trwania warsztatu: sobota i niedziela, 16 godzin zegarowych.
Język: polski i angielski
maksymalna ilość uczestników: 6
cena: cena wynosi 960zł,
Termin: 5-6 maj 2018
Miejsce: Warsztat organizowany jest w Trójmiejskiej Szkole Fotografii w Gdyni, gdzie zapewniamy nieograniczony dostęp do pracowni TSF.
Maj
07

Dzielnicowy Dom Kultury Bronowice Lublin Olchowa 8

 1.   General
 2.   Public
 1.   7th Maj, 2018
W poniedziałek, 7 maja 2018 roku o godzinie 18:00, w Pracowniach Kultury Maki zaprezentujemy koncert "Majówka z Operetką"!​ Ten wyjątkowy koncert wykonają dla Państwa artyści światowej klasy: Ewa Bie... W poniedziałek, 7 maja 2018 roku o godzinie 18:00, w Pracowniach Kultury Maki zaprezentujemy koncert "Majówka z Operetką"!​

Ten wyjątkowy koncert wykonają dla Państwa artyści światowej klasy: Ewa Biegas (sopran) oraz Paweł Sobierajski (tenor), przy akompaniamencie fortepianowym Grzegorza Biegasa.

Wieczór podzielony zostanie na dwie części:
W pierwszej usłyszeć będzie można utwory kompozytorów polskich: między innymi Fryderyka Chopina, Stanisława Moniuszki, Ignacego Jana Paderewskiego i Mieczysława Karłowicza. Część ta będzie miała zabarwienie patriotyczne, by muzycznie włączyć się w obchody majowych świąt narodowych oraz jubileuszu 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości (Niepodległa).
Druga część koncertu poświęcona będzie pieśniom i ariom ze światowego repertuaru operowego i operetkowego. Nie zabraknie mistrzowsko wykonanych: arii Cherubina z opery Wesele Figara, dumki Zosi z opery Flis, arii Escamillo Toreadora czy Habanery z opery Carmen. Pojawi się też z pewnością piękna aria Elizy pt. Przetańczyć całą noc z musicalu My Fair Lady, czardasz Sylvii z operetki Księżniczka czardasza czy duet Zerliny i Don Juana pt. La ci darem z opery Don Giovanni.

Zapraszamy wszystkich melomanów na tę prawdziwą, muzyczną ucztę.

Sprzedaż biletów na koncert rusza 9 lutego 2018 r. on-line na stronie internetowej www.ddkbronowice.pl, a także w kasie DDK „Bronowice" (ul. Krańcowa 106, I piętro) w godzinach jej pracy.

Cena biletu: 20 złotych

Więcej: http://www.ddkbronowice.pl/wydarzenia/koncert-majowka-z-operetka
Maj
08

Chory na Sukces spektakl kabaretowy

 1.   General
 2.   Public
 1.   8th Maj, 2018
Chory na Sukces spektakl kabaretowy Spektakl kabaretowy „Chory na Sukces” jest zabawną próbą ukazania postaci celebryty, którego na zmianę grają Krzysztof Ibisz (wszystko o...

Chory na Sukces spektakl kabaretowy


Spektakl kabaretowy „Chory na Sukces” jest zabawną próbą ukazania postaci celebryty, którego na zmianę grają Krzysztof Ibisz (wszystko o Nim wiadomo) i Michał Wiśniewski („Ich Troje”), którzy chcą wyjść naprzeciw plotkom i próbom ośmieszenia – jak twierdzą niektórzy – ich narcyzowatej osobowości. W tym celu tworzą na scenie postać, zarozumiałego i przekonanego o swej wielkości, bufona, po to żeby dać dowód na posiadany do siebie dystans i zdyskontować to, co się o Nich niesłusznie mówi. Pomagają im w tym czołowi polscy artyści kabaretowi: Mikołaj Cieślak („Kabaret Moralnego Niepokoju”), Krzysztof Hanke (słynny Bercik, lider śląskiego kabaretu „Rak”), Piotr Pręgowski („Ranczo”) i Tadeusz Ross („Zulu Gula” i nie tylko), którzy żartują sobie z idoli, na wszelki możliwy sposób Im się podlizując, a jednocześnie robiąc z Nich idiotycznych celebrytów. W trakcie akcji usłyszymy też piosenki, które świetnie się wpisują w otaczającą nas rzeczywistość i dotykają spraw, które są nam wszystkim bliskie. Spektakl kabaretowy „Chory na Sukces” jest satyrą na powszechną wokół tandetę, bufonadę i nieprofesjonalność, które to cechy dotyczą nie tylko niektórych artystów ale także innych, ważnych dla naszego życia, środowisk.

W dzisiejszych skomplikowanych czasach (kiedy one takie nie były?) dobrze jest się „załapać” na trochę uśmiechu i chwilowej beztroski, którą mamy nadzieję, zapewni Państwu nasz spektakl. Zapraszamy więc do nas i życzymy wszystkim Bardzo Dobrej Zabawy!

Źródło: Materiały promocyjne organizatora.

Maj
09

Sohn

 1.   General
 2.   Public
 1.   9th Maj, 2018
Sohn Agencja Go Ahead zaprasza na koncert SOHN! Artysta po fantastycznie przyjętym występie na festiwalu Tauron Nowa Muzyka wróci do Polski 3 listopada, by zagrać samodzielny koncert w warsza...

Sohn


Agencja Go Ahead zaprasza na koncert SOHN! Artysta po fantastycznie przyjętym występie na festiwalu Tauron Nowa Muzyka wróci do Polski 3 listopada, by zagrać samodzielny koncert w warszawskim Palladium!

SOHN to przede wszystkim multiinstrumentalista i producent. Już pierwszy singiel (“The Wheel” z 2012 roku) przyniósł mu uznanie i zainteresowanie portali takich jak Pitchfork i The Fader. Dzięki debiutanckiemu albumowi „Tremors”, SOHN stał się jednym z najbardziej ekscytujących artystów sceny elektronicznej. Od chwili debiutu w 2010 roku porusza się na styku niezależnego R&B, popowej ballady i wrażliwej elektroniki. Dla kultowej wytwórni 4AD nagrał dwa dobrze przyjęte albumy – „Tremors” z 2014 roku i tegoroczny „Rennen”. Komponował nawet dla Rihanny, remiksował The Weeknd i Disclosure, ale jego delikatne, pełne duszy piosenki bliższe są nagraniom Jamesa Blake’a i Jamiego Woona. Muzycznie SOHN postanowił być powściągliwy w kwestii produkcji, ograniczając utwory do trzech podstawowych elementów. Jego celem było znalezienie głównych elementów kompozycji i upewnienie się, że nagrywa tylko najmocniejszy materiał, który obroni się sam, bez magii studia nagraniowego. „Bardzo starałem się, aby nie ‘przeprodukować’ piosenek i nie zrobić ich w sposób zbyt skomplikowany. A myślę, że miałem do tego tendencję w przeszłości. Do budowania brzmień z wielu warstw. Teraz przekonywałem sam siebie, by dodawać tylko trzy elementy, które sprawią, że będę pewny, że dana piosenka jest wystarczająco dobra sama w sobie.” – mówi artysta.

Źródło: Materiały promocyjne organizatora.

Maj
10

Międzyrzecki Ośrodek Kultury Miedzyrzecz ul. Konstytucji 3 Maja 30

 1.   General
 2.   Public
 1.   10th Maj, 2018
Jeżeli czytasz ten tekst, to już jesteś na dobrej drodze do szczęścia - nie jesteś wśród 3% analfabetów w Europie! Mało tego, jesteś krok od wzięcia udziału w najnowszym spektaklu Kabaretu Młodych Pan... Jeżeli czytasz ten tekst, to już jesteś na dobrej drodze do szczęścia - nie jesteś wśród 3% analfabetów w Europie! Mało tego, jesteś krok od wzięcia udziału w najnowszym spektaklu Kabaretu Młodych Panów pt. "BOGOWIE".

Ten program pomoże rozwiązać Twoje problemy - sprawi, że zapomnisz o nich nie tylko na dwie godziny. Jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki znikną wszystkie Twoje troski. Kiedy minie ten czas, wszystko będzie zależeć już tylko od Ciebie. Musisz stać się nie tyle kowalem własnego losu, ile BOGIEM własnego życia.

Nie pytaj, co Młodzi mogą zrobić dla Ciebie, ale co sam możesz zrobić dla siebie.

Ten spektakl nie załatwi Twoich spraw, ale da Ci wskazówki, da Ci wiarę, da Ci siłę. Chcesz być jak Młody BÓG? Przestań chcieć! Bądź! Pamiętaj, Twoje szczęście jest w Twoich rękach.

“Szczęście nie jest ani dziełem przypadku, ani darem bogów. Szczęście to coś, co każdy z nas musi wypracować dla samego siebie”. Erich Fromm

10 maja godzina 17:30 sala kinowo-widowiskowa MOK bilety: 70 zł
Maj
11

Bractwo Rycerskie Zamku Będzin Bedzin ul. Zamkowa 1

 1.   General
 2.   Public
 1.   11th Maj, 2018
Turniej tym razem nieco wcześniej niż w latach poprzednich, bo 11-13,05,2018r. Datowanie 1350-1420. Turniej dla rekonstruktorów wyłącznie na zaproszenia. Prosimy rekonstruktorów i rzemieślników o na... Turniej tym razem nieco wcześniej niż w latach poprzednich, bo 11-13,05,2018r. Datowanie 1350-1420. Turniej dla rekonstruktorów wyłącznie na zaproszenia.

Prosimy rekonstruktorów i rzemieślników o nadsyłanie zgłoszeń na adres: [email protected]

Uwaga! Przyjmujemy wyłącznie rzemieślników historycznych lub związanych z historią. Nie przyjmujemy stoisk współczesnych oraz żadnych stanowisk gastronomicznych!

Dla widzów wstęp wolny.

Tegoroczny turniej będzie związany z 660 rocznicą lokacji Będzina i jego fabuła oraz elementy turnieju będą wiązały się z tym wydarzeniem.
Przygotowujemy w związku z tym dodatkowe atrakcje, a sam turniej będzie miał jeszcze bardziej uroczystą oprawę i atrakcyjny przebieg.

Sukcesywnie będziemy zamieszczać informacje i szczegóły dotyczące turnieju.
Maj
12

Sleeping with Sirens

 1.   General
 2.   Public
 1.   12th Maj, 2018
Sleeping with Sirens Agencja Go Ahead zaprasza na pierwszy koncert grupy Sleeping With Sirens w Polsce! Zespół zagra 12 maja w warszawskiej Proximie! Grupa powstała w 2009 roku, szybko podpis...

Sleeping with Sirens


Agencja Go Ahead zaprasza na pierwszy koncert grupy Sleeping With Sirens w Polsce! Zespół zagra 12 maja w warszawskiej Proximie!

Grupa powstała w 2009 roku, szybko podpisała kontrakt z jedną z największych wytwórni i wydała debiutancki album „With Ears to See”, z którego pochodzi singiel „If I’m James Dean, You’re Audrey Hepburn”. Utwór uzyskał niemal 45 milionów wyświetleń na YouTube.

Kolejny album („Let’s Cheers To This”) grupa wydała rok później. W 2013 zespół opuścił jeden z członków – Jesse Lawson, a zastąpił go Nick Martin. Po czwartym studyjnym albumie („Madness”) w 2015 roku zespół długo kazał czekać fanom na nowy materiał. Wreszcie we wrześniu tego roku ukazał się krążek „Gossip”. Płytę promuje singiel „Legends”:

Sleeping With Sirens mają na koncie siedemset tysięcy sprzedanych płyt oraz ponad sto milionów odsłuchań na serwisach streamingowych i ponad osiemdziesiąt milionów obejrzanych teledysków na YouTube – nie przegapcie ich pierwszego, długo wyczekiwanego występu w naszym kraju!

Źródło: Materiały promocyjne organizatora.

Maj
12

Amazonka - Park Rozrywki i Edukacji Przemków Ostaszów 2

 1.   General
 2.   Public
 1.   12th Maj, 2018
ZAPRASZAMY WSZYSTKICH MIŁOŚNIKÓW KLASYCZNEJ MOTORYZACJI NA ROZPOCZĘCIE SEZONU 2018 ! Tym razem spotykamy się w malowniczym miejscu, Gospodarstwie agroturystycznym położonym na terenie objętym progra... ZAPRASZAMY WSZYSTKICH MIŁOŚNIKÓW KLASYCZNEJ MOTORYZACJI NA ROZPOCZĘCIE SEZONU 2018 !
Tym razem spotykamy się w malowniczym miejscu,
Gospodarstwie agroturystycznym położonym na terenie objętym programem Natura 2000, w bezpośrednim sąsiedztwie ornitologicznego rezerwatu przyrody Stawy Przemkowskie, w miejscowości Ostaszów.
Na terenie gospodarstwa znajduje się niezliczona ilość atrakcji, między innymi:
WIOSKA INDIAŃSKA:
Macie Państwo jedyną i niepowtarzalną okazję, by przenieść się do indiańskiego obozu, niczym wyjętego ze zdjęć Dzikiego Zachodu oraz poczuć się jak prawdziwy Indianin! W naszym obozie zobaczyć oraz dotknąć możecie eksponatów jak różnego rodzaju pióropusze, broń, stroje, czy nawet prawdziwy indiański skalp. A to tylko mały wycinek naszej wieloletniej kolekcji. Doświadczeni przewodnicy opowiedzą Państwu o życiu codziennym i zwyczajach Indian Ameryki Północnej, a także o ich rytuałach religijnych czy wojennych.

OBOZOWISKO RYCERSKIE:
Wizyta w obozowisku rycerskim pozwoli przenieść się w odległe czasy wieków średnich, gdy to na ziemiach polskich rządzili królowie i książęta, a rycerze – dla których honor był wartością nadrzędną – walczyli z wrogami, spotykali się na turniejach, stawali w obronie honoru i czci pięknych dam, a wieczorami na dworach uczestniczyli w hucznych balach i wystawnych ucztach.

OŚRODEK EDUKACJI PRZYRODNICZO-ŁOWIECKIEJ
Ośrodek edukacji przyrodniczo – łowieckiej, czyli muzeum spreparowanych zwierząt. Zobaczyć tam można około 200 gatunków zwierząt niemal z całego świata. Lew, słoń, lampart, niedźwiedź i krokodyl to tylko kilka z nich Wszystkie zwierzęta wyeksponowane w naturalnej scenerii stwarzają wrażenie wycieczki w odległe i egzotyczne zakątki świata.

JUŻ DZIŚ ZAPRASZAMY NA WSPANIAŁĄ WYPRAWĘ, CAŁYMI RODZINAMI, Z DALA OD ZGIEŁKU I MIEJSKIEGO SZUMU.....
Maj
12

Stara Kotłownia (Klub Muzyczny) Chrzanów Broniewskiego 4

 1.   General
 2.   Public
 1.   12th Maj, 2018
12 maja 2018 roku w chrzanowskim klubie Stara Kotłownia kolejna edycja Przeglądu Zespołów Muzycznych KLANG. Zwycięzca bierze wszystko! Obowiązuje też nowa formuła - o zakwalifikowaniu do finału nie ... 12 maja 2018 roku w chrzanowskim klubie Stara Kotłownia kolejna edycja Przeglądu Zespołów Muzycznych KLANG.

Zwycięzca bierze wszystko! Obowiązuje też nowa formuła - o zakwalifikowaniu do finału nie decyduje kolejność zgłoszeń, a jury wybiera zespoły na podstawie przesłanych nagrań.

Termin nadsyłania zgłoszeń mija 6 kwietnia 2018 roku.
Regulamin oraz formularz zgłoszeniowy:
http://www.moksir.chrzanow.pl/index.php?id=1&p=news,4,show,2037

Każdy z jurorów wybierze spośród nadesłanych zgłoszeń 6 najlepszych zespołów (punktując w skali od 1 do 6). Dodatkowe dwa zespoły na zasadzie dzikiej karty zostaną wybrane i zakwalifikowane do przeglądu przez organizatora KLANGU.

Czas nadsyłania zgłoszeń: 6 kwietnia 2018 roku.
Ogłoszenie wyników: 20 kwietnia 2018 roku.
Finał Przegląd Zespołów Muzycznych KLANG: 12 maja 2018 roku.
There is no event available on the site. Be the first to create it today!
Unable to load tooltip content.