Artykuły

This is some blog description about this site

Stylizacje Black & White nie tylko na maturę - Moda - Newseria LifeStyle

Stylizacje Black & White nie tylko na maturę - Moda - Newseria LifeStyle

Elegancka biała koszula i czarny dół to podstawa w garderobie każdej kobiety. I choć mogłoby się wydawać, że taki zestaw wieje nudą – zapewniamy – nic bardziej mylnego. Klasyka nie wychodzi z mody, a w dodatku dobrze skrojone ubrania w stylu Black & White dodają szyku.

Nie tylko sezon matur rządzi się swoimi prawami, które wymagają eleganckiego i stonowanego stroju. Takie stylizacje przydadzą się również podczas oficjalnych spotkań i imprez. Czasem jednak charakter sytuacji pozwala na przełamanie prostej formy, pozostawiając miejsce na wprowadzenie odrobiny ekstrawagancji. Wówczas możemy sięgnąć po printy, geometryczne wzory lub linie.

Ulubione połączenie kolorystyczne Coco Chanel niezmiennie święci triumfy w największych domach mody. Ponadczasowy zestaw staje się jednak coraz częściej inspiracją dla projektantów do tworzenia intrygujących, nieszablonowych kreacji, w których wykorzystywane są oryginalne dodatki, aplikacje lub neonowe kolory. Przełamanie klasyki sezonowymi trendami może zaowocować naprawdę niepowtarzalną stylizacją, której drobne zdobienia nie ujmą uroku, ale dodadzą lekkości i dystansu.

KiK Textil sp z o.o.

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Masz już konto? Zaloguj się tu
Gość
sobota, 21, kwiecień 2018
Jeśli chcesz się zarejestrować, prosimy wypełnić następujące pola: nazwa użytkownika i imię i nazwisko.