Turystyka

This is some blog description about this site

Wakacje nad morzem z Polonusem! Startuje letni kalendarz połączeń - Podróże - Newseria LifeStyle

Wakacje nad morzem z Polonusem! Startuje letni kalendarz połączeń - Podróże - Newseria LifeStyle

Wakacje nad morzem z Polonusem!
Startuje nowy, letni kalendarz połączeń do nadmorskich i mazurskich kurortów

Aż 6 wakacyjnych linii, ponad 20 wypoczynkowych miast, takich jak Kołobrzeg, Krynica Morska, Władysławowo, Mielno, Łeba czy Jastrzębia Góra w nowym, letnim rozkładzie jazdy, ‘Tanie Powroty’ oraz promocyjne punkty za każdy przejazd, wymienne na bezpłatne bilety. Właśnie w ten sposób Polonus, wiodący polski przewoźnik autokarowy, zachęca pasażerów do wspólnego podróżowania, uruchamiając przedsprzedaż biletów na czerwiec, lipiec i sierpień 2018 r.

Morze czy Mazury? Wakacyjne kurorty już niebawem przeżywać będą prawdziwe oblężenie. Warto zatem właśnie teraz zadbać o to, by zapewnić sobie komfortową i bezpieczną podróż z Polonusem na wymarzone wakacje. W letnim rozkładzie jazdy nie zabraknie najbardziej popularnych i lubianych przez Polaków zakątków Polski. Na stronie pkspolonus.pl już teraz można rezerwować bilety na podróże w terminach od 23 czerwca aż do 31 sierpnia na trasy:

 • Warszawa – Krynica Morska, przez Stegnę i Kąty Rybackie
 • Warszawa – Łeba, przez: Gdańsk, Puck, Władysławowo, Jastrzębią Górę, Karwię i Dębki
 • Warszawa – Darłówko, przez: Koszalin, Mielno, Łazy, Dąbki i Darłowo
 • Warszawa – Kołobrzeg
 • Warszawa – Mielno
 • Warszawa – Giżycko, przez: Ruciane-Nida, Mikołajki, Ryn i Wilkasy
 •  

  „Na ten dzień czekali wszyscy miłośnicy letnich wyjazdów. Otwieramy sprzedaż biletów na wakacje w ramach naszych 6 bardzo popularnych linii, m.in. do
  Jastrzębiej Góry, Władysławowa, Dębek, Mielna, Giżycka czy Mikołajek. Zachęcamy do rodzinnego podróżowania komfortowymi, nowoczesnymi autokarami Polonus, które codziennie będą wyjeżdżać z dogodnie zlokalizowanego dworca autobusowego Warszawa Zachodnia.
  Z ogromną starannością dbamy o to, by pasażerowie mogli dotrzeć do celu bezpiecznie, wygodnie oraz w atrakcyjnych cenach”
  podkreśla Piotr Pogonowski, dyrektor zarządzający Polonus.

  Osoby podróżujące z dziećmi do lat 13. mogą dodatkowo liczyć na 50% ulgę, a studenci do 26. roku życia oraz osoby, które ukończyły 60 lat na 20% zniżkę przy zakupie biletów. Przewoźnik honoruje również ulgi od 37% do nawet 95% dla osób niewidomych czy niepełnosprawnych oraz dla ich opiekunów. Wybierając się w letnią podróż z Polonusem, warto również skorzystać z wakacyjnej promocji „Tanie Powroty”, umożliwiającej zakup online biletu powrotnego taniej o 30%, przy równoczesnym zakupie biletów w obie strony.

  Co więcej – wakacyjne kursy objęte są programem lojalnościowym „Pasażer Plus”, w którym za zakup biletów na stronie przewoźnika – nawet tych w promocyjnych cenach – podróżni otrzymują 5 punktów za każdą wydaną złotówkę, wymiennych na bezpłatne bilety.

  Na czas podróży przewoźnik Polonus zapewnia między innymi: darmowe WiFi na pokładzie autokaru, bezpłatny fotelik samochodowy czy – tak ważną w czasie upałów – opiekę wykwalifikowanych kierowców z uprawnieniami certyfikowanych ratowników drogowych, gotowych do udzielenia pierwszej pomocy w nagłych zdarzeniach i zachorowaniach. Dodatkowo, pasażerowie niepełnosprawni i z ograniczoną sprawnością ruchową – po wcześniejszym przesłaniu formularza za pośrednictwem strony internetowej przewoźnika –  mają zapewnioną przez Polonusa i Dworzec Zachodni właściwą opiekę oraz warunki podróżowania odpowiednie dla osób mających problemy z poruszaniem się.

  Standardowo pasażerowie Polonusa mogą też skorzystać z takich praktycznych udogodnień, jak: możliwość rezerwacji miejsca w autokarze przy zakupie biletu z przystanku początkowego, czy bezpłatna zmiana terminu podróży do 1h przed opłaconym już kursem.

  Bilety w atrakcyjnych cenach są już dostępne w sprzedaży na stronie pkspolonus.pl, na platformie DworzecOnline.pl, w miarę wolnych miejsc bezpośrednio u kierowców – z opcją płatności kartą bezgotówkową, w kasach dworcowych oraz za pośrednictwem partnerskich platform sprzedażowych. Przewoźnik obsługuje zarówno rezerwacje indywidualne, jak i grupowe.

   

  Komentarze

  Umieść swój komentarz jako pierwszy!
  Masz już konto? Zaloguj się tu
  Gość
  poniedziałek, 21, maj 2018
  Jeśli chcesz się zarejestrować, prosimy wypełnić następujące pola: nazwa użytkownika i imię i nazwisko.