Wybór w wielkim mieście – co zamówić? Podpowiada Lara Gessler z Pyszne.pl - Żywienie

Wybór w wielkim mieście – co zamówić? Podpowiada Lara Gessler z Pyszne.pl - Żywienie

Różnorodność restauracji na kulinarnej mapie Polski przyprawia o zawrót głowy - zwłaszcza w dużym mieście. Czym kierować się przy wyborze miejsca, z którego zamówimy jedzenie? Swoich faworytów w przewodniku Pyszne.pl po kultowych restauracjach w Warszawie, Krakowie i Wrocławiu typuje Lara Gessler.

„Staram się za każdym razem testować nowe miejsca. Kieruję się tym, co jest najświeższe. Mimo że sentymenty są bardzo mocne i najbardziej lubię chodzić do miejsc, które znam, to zawsze sprawdzam, co nowego powstało. Oferta cały czas się rozwija, zarówno stacjonarnie jak i z dowozem. Często zanim pójdę do restauracji, zamawiam  do domu poprzez serwis, np. Pyszne.pl. Potem jest mi łatwiej stwierdzić, czy warto tam iść.” – mówi Lara Gessler, szef kuchni, ekspertka kulinarna.

Jak dowiadywać się o ekscytujących restauracjach? Z Raportu Food Trendów Pyszne.pl wynika, że głównym źródłem wiedzy o nich jest dla nas Internet, w tym aplikacje do zamawiania jedzenia. Serwisy takie jak Pyszne.pl stały się swego rodzaju wyspecjalizowaną wyszukiwarką, w której dzięki szeregowi filtrów można znaleźć na przykład pobliską restaurację wietnamską z darmową dostawą, ocenianą na 5/5.

„Jeżeli chodzi o Warszawę, to staram się być na bieżąco z ofertą restauracyjną. Najważniejsze są dla mnie rekomendacje kucharzy, których znam. W innych miastach, jak Kraków czy Wrocław, w pierwszej kolejności pytam o najfajniejsze knajpy ludzi stamtąd, którzy się w tych miejscach specjalizują.” – podpowiada znawczyni kulinariów.

Pyszne.pl przychodzi z dodatkowym wsparciem w najlepszym wyborze. Przygotowało zestawienie najlepszych restauracji z darmową dostawą, o ich wypróbowanie prosząc Larę Gessler. Na pierwszy ogień poszły Warszawa, Kraków i Wrocław. „W Warszawie, gdzie mieszkam i zamawiam na co dzień, dobrym wyborem są restauracje: Sushi Zushi, Stołówka u chłopaków i Ave! Pizza. Podczas podróży  zdarza się, że zamawiam jedzenie do pokoju. Przy  najbliższej okazji sprawdzę w Krakowie jedzenie z Mazaya Falafel Starowiślna i Invito Pizza & Pasta, a we Wrocławiu – z  Dim Sum Garden i Panczo”  – opowiada Lara Gessler.

 

Przewodniki Pyszne.pl po najlepszych restauracjach z dowozem

Warszawa:

www.pyszne.pl/restauracja-warszawa

https://youtu.be/LAZcFl32UEM

Kraków:

www.pyszne.pl/restauracja-krakow

https://youtu.be/4NObTQnyfAU

Wrocław:

www.pyszne.pl/restauracja-wroclaw

https://youtu.be/Fx-FgfUwWmw

Produkcja wideo: Spektr

Zdjęcia: Laurens Neels, Bram Röst

Make-up: Dominika Renes

Stylizacja włosów: Kamil Pecka

 

Restauracje polecane w Warszawie:

Sushi Zushi - www.pyszne.pl/sushi-zushi

Lemongrass - www.pyszne.pl/lemongrass-siedmiogrodzka

Stołówka u chłopaków - www.pyszne.pl/stolowka-u-chlopakow

Ave! Pizza - www.pyszne.pl/ave-pizza

Kura Warzyw - www.pyszne.pl/kura-warzyw-mokotow

Matcha Bistro & Bar - www.pyszne.pl/matcha-bistro-bar

 

Restauracje polecane w Krakowie:         

Mazaya Falafel Starowiślna - www.pyszne.pl/mazaya-falafel-starowislna

Pierogarnia Krakowiacy Szewska - www.pyszne.pl/pierogarnia-krakowiacy-krakow

Przystanek Burger - www.pyszne.pl/przystanek-burger

Invito Pizza & Pasta - www.pyszne.pl/invito-pizza-pasta

Antler - www.pyszne.pl/antler-poutine-burger

 

Restauracje polecane we Wrocławiu:      

Pasibus - www.pyszne.pl/pasibus-wroclaw-swidnicka

Falla - www.pyszne.pl/falla-wroclaw

Dim Sum Garden - www.pyszne.pl/dim-sum-garden

Panczo - www.pyszne.pl/panczo-wita-stwosza

Il Mio włoska pizza - www.pyszne.pl/il-mio-wloska-pizza-odrzanska

 

What's Your Reaction?

like
0
dislike
0
love
0
funny
0
angry
0
sad
0
wow
0