Zmiana wpływów w rodzinie królewskiej. Meghan przebiła Kate!

Zmiana wpływów w rodzinie królewskiej. Meghan przebiła Kate!
Słusznie?

Do niedawna jej pozycja była niezachwiana. Księżna Kate, za sprawą swojego zamiłowania do klasycznej elegancji (i słabości do ubrań, na które może pozwolić sobie każdy) przez lata pozostawała wyrocznią w kwestii stylu – nie tylko dla Brytyjek, ale i kobiet z całego świata. A tym samym matką sukcesu wielu marek, na których projekty postawiła. W końcu ubrania, w jakich pojawiała (i pojawia) się publicznie, znikają ze sklepów w mgnieniu oka! Co doczekało się nawet specjalnego określenia – „efekt Kate”. Siła jej wpływu nie zmieniła się nawet wtedy, gdy w centrum uwagi (między innymi za sprawą swojego ślubu z księciem Harrym) znalazła się Meghan Markle. Czego najlepszym dowodem były badania przeprowadzone jesienią ubiegłego roku przez platformę sprzedażową eBay i opublikowane na łamach magazynu Evening Standard. Efekt Kate wciąż pozostawał większy niż efekt Meghan. Aż do teraz.

© Dostarczane przez Marquard Media Polska Sp. z o.o. Księżna Kate

© Dostarczane przez Marquard Media Polska Sp. z o.o. księżna Kate Księżna Meghan przebiła księżną Kate! Teraz to ona ma większy wpływ na to, co nosimy

Na światło dzienne wyszły właśnie wyniki kolejnego raportu – tym razem opracowanego przez markę Lyst, które jednoznacznie wskazują, że to księżna Meghan ma teraz większy wpływ na to, co nosimy. I to niemal dwukrotnie! Okazało się bowiem, że pod wpływem inspiracji odzieżowymi wyborami Kate robiłyśmy zakupy o 119% częściej niż ostatnio, podczas gdy styl Meghan zainspirował nas aż w 216%! Kolejna ciekawostka? Podczas gdy wybory Kate przyczyniają się do wzrostu popularności poszczególnych marek, wpływy Meghan sięgają dalej – fashionistki kupują nawet ubrania w ulubionych przez księżną kolorach.

Które ze stylizacji Meghan wpłynęły na nas najbardziej? Po pierwsze srebrna sukienka, jaką założyła na 50. urodziny księcia Karola (w ciągu 24 godzin od momentu, kiedy się w niej pojawiła, sprzedaż podobnych modeli wzrosła o 500%), a także inspirowana trenczem sukienka, jaką miała na sobie, kiedy wspólnie z księciem Harrym prezentowali światu małego Archiego. 

Która z kreacji Kate zrobiła na nas największe wrażenie? Zgodnie z raportem Lyst odpowiedź brzmi – czerwony zestaw, w jakim pokazała się w marcu tego roku podczas obchodów Commonwealth Day. Wam też serce zabiło wówczas mocniej?

Księżna Kate ponownie założyła sukienkę, którą w swojej szafie ma też Sarah Jessica Parker.

Dowiedz się więcej

What's Your Reaction?

like
0
dislike
0
love
0
funny
0
angry
0
sad
0
wow
0